Nariai

Skelbiame informaciją apie tuos narius, kurie sutiko, kad informacija būtų paskelbta.

Asociacijos valdyba suformuota asmeninių savybių ir kompetencijų pagrindu. Valdybos nariai: direktorė Enrika Naujokė, valdybos pirmininkas Jonas Sakalauskas, Vida Balkienė, Monika Bielskienė, Lina Remė, Lina Petronienė, Kazimieras Kazėnas. Milda Stravinskė yra valdybos patarėja.

Kitos pareigybės: Giedrius Lubas yra atstovas bendradarbiavimui su Azijos šalių asociacijomis; Gitana Dumbraitė ir Jonas Sakalauskas yra atstovai Confiad konfederacijoje, kurioje asociacija yra narė stebėtoja; Lina Petronienė yra atstovė bendradarbiavimui su Jungtinės Karalystės asociacijomis; asociacijos atstovai taip pat dalyvauja trijose Muitinės departamento inicijuotose muitinės ir verslo darbo grupėse (IT, administraciniai nusižengimai ir formalumų supaprastinimai).

Asociacijos nariai yra kviečiami inicijuoti naujas veiklas ir atitinkamas pareigybes. Visos pareigybės yra garbės pozicijos (užimamos neatlygintinai).

Valdybos nariai

Enrika Naujokė

Asociacijos direktorė. Enrika yra leidinių „Muitų teisė praktikams“ ir „Customs Compliance & Risk Management“ redaktorė. Efektyvių muitinės srities žinių sklaidos būdų paieška paskatino tapti CustomsClear platformos bendraįkūrėja. Enrikos įsitikinimu, pats vertingiausias yra gyvas bendravimas ir apsikeitimas patirtimi tarp praktikų, todėl ji tapo viena iš asociacijos steigėjų....

Asociacijos direktorė. Enrika yra leidinių Muitų teisė praktikams ir Customs Compliance & Risk Management redaktorė. Efektyvių muitinės srities žinių sklaidos būdų paieška paskatino tapti CustomsClear platformos bendraįkūrėja. Enrikos įsitikinimu, pats vertingiausias yra gyvas bendravimas ir apsikeitimas patirtimi tarp praktikų, todėl ji tapo viena iš asociacijos steigėjų.

info@lcpa.lt+370 644 65553
Jonas Sakalauskas

Asociacijos valdybos pirmininkas. Jonas yra advokatas, specializuojasi verslo ginčų sprendimo bei muitų teisės srityse. Jonas yra sukaupęs reikšmingos patirties atstovaujant klientams teisminiuose ginčuose įmonių teisės, nekilnojamojo turto ir statybos, energetikos, viešojo administravimo srityse. Tuo pačiu Jonas yra vienas iš nedaugelio muitų teisės ekspertų Lietuvoje. Jis konsultuoja prekių tiek...

Asociacijos valdybos pirmininkas. Jonas yra advokatas, specializuojasi verslo ginčų sprendimo bei muitų teisės srityse. Jonas yra sukaupęs reikšmingos patirties atstovaujant klientams teisminiuose ginčuose įmonių teisės, nekilnojamojo turto ir statybos, energetikos, viešojo administravimo srityse. Tuo pačiu Jonas yra vienas iš nedaugelio muitų teisės ekspertų Lietuvoje. Jis konsultuoja prekių tiekimo ir muitų teisės reguliavimo klausimais eksporto bei importo įmones, padeda spręsti šioje srityje kylančius ginčus su muitine. Jonas yra advokatų kontoros AVERUS partneris.

Vida Balkienė

Asociacijos valdybos narė. Vida yra UAB „Vilniaus Transimeksa“ direktoriaus pavaduotoja. Įmonėje ji yra atsakinga už muitinės tarpininkų veiklą, ryšius su muitine ir muitinimo paslaugų kokybę. Darbo patirtis - 20 metų. UAB „Vilniaus Transimeksa“ yra sandėliavimo (46 250 m2 ploto sandėlių) ir muitinės tarpininko paslaugų teikėja.

vida@transimeksa.com+370 616 99003
Monika Bielskienė

Asociacijos valdybos narė. Monika Bielskienė yra PwC Lietuva Netiesioginių mokesčių skyriaus projektų vadovė, konsultuoja klientus PVM ir muitų klausimais, atstovauja komunikacijoje su mokesčių administratoriumi, taip pat mokestiniuose patikrinimuose ir ginčuose, veda išorinius bei vidinius mokymus PVM ir muitų klausimais. Turi muitinės tarpininko atstovo kvalifikaciją.

Gitana Dumbraitė

Asociacijos valdybos narė. Gitana dirba privačioje įmonėje UAB Aurinka. Teikia eksporto, importo įmonėms visoje Lietuvoje eksporto, importo deklaracijų pildymą, atstovauja klientus muitinėje, palaiko ryšius su muitine, teikia muitinės tarpininko paslaugas.

gitana@aurinka.eu+370 614 07182
Kazimieras Kazėnas

Asociacijos valdybos narys. Kazimieras yra Easting Cust Broker, UAB generalinis direktorius. Įmonė teikia muitinės tarpininkų ir muitinės sandėliavimo paslaugas.

Lina Petronienė

Asociacijos valdybos narė. Lina yra sukaupusi daugiau nei 20 metų patirtį dirbdama skubių siuntų bendrovėje, muitinės tarpininkų skyriaus vadovo pareigose. 

petroniene@icloud.com+370 620 71707
Lina Petronienė
Vilnius
+370 620 71707
petroniene@icloud.com
Lina Remė

Asociacijos valdybos narė. Lina yra FL Technics, UAB muitinės paslaugų skyriaus vadovė. Įmonė yra tarptautinė orlaivių techninės priežiūros, remonto ir aptarnavimo (MRO) paslaugų teikėja.

Milda Stravinskė

Asociacijos valdybos patarėja. Milda yra muitinės srities ekspertė, leidinio „Muitų teisė praktikams“ redakcinės kolegijos narė, straipsnių autorė, lektorė, turinti 19 metų darbo patirties muitinės veiklos srityje (tiek privačiame, tiek valstybiniame sektoriuje). Privačioje įmonėje Milda buvo atsakinga už su muitinės veikla susijusius klausimus - AEO, muitinės tarpininkavimo paslaugos priežiūrą ir...

Asociacijos valdybos patarėja. Milda yra muitinės srities ekspertė, leidinio „Muitų teisė praktikams“ redakcinės kolegijos narė, straipsnių autorė, lektorė, turinti 19 metų darbo patirties muitinės veiklos srityje (tiek privačiame, tiek valstybiniame sektoriuje). Privačioje įmonėje Milda buvo atsakinga už su muitinės veikla susijusius klausimus - AEO, muitinės tarpininkavimo paslaugos priežiūrą ir tobulinimą. Milda ilgus metus yra dirbusi Muitinės departamente prie LR finansų ministerijos, kur besispecializavo muitinio įvertinimo, kontroliuojamųjų sandorių kainodaros, elektroninės prekybos priežiūros srityse. 

Nariai

ACE Logistics, UAB

UAB ACE Logistics įsteigta 1996 metų spalį. Kartu su kitomis ACE Logistics grupės įmonėmis teikia krovinių gabenimo, ekspedijavimo ir logistikos paslaugas visame pasaulyje. Visą ACE Logistics siūlomą paslaugų spektrą galima apibūdinti kaip „logistinį sprendimą“. Pagal kliento poreikius ACE Logistics gali pasiūlyti patį priimtiniausią krovinių gabenimo, sandėliavimo, išskirstymo būdą. Kartu su tran...

UAB ACE Logistics įsteigta 1996 metų spalį. Kartu su kitomis ACE Logistics grupės įmonėmis teikia krovinių gabenimo, ekspedijavimo ir logistikos paslaugas visame pasaulyje. Visą ACE Logistics siūlomą paslaugų spektrą galima apibūdinti kaip „logistinį sprendimą“. Pagal kliento poreikius ACE Logistics gali pasiūlyti patį priimtiniausią krovinių gabenimo, sandėliavimo, išskirstymo būdą. Kartu su transportavimo paslauga teikiamos ir visos kitos su ja susijusios paslaugos. Platų paslaugų spektrą siūlome turėdami patikimą partnerių ir subkontraktorių tinklą, naujausias informacines technologijas, išsamias žinias apie kiekvienos šalies ekonominę ir kultūrinę specifiką, bei profesionalių, savo sritį išmanančių, darbuotojų komandą.

UAB „ACE Logistics“ (ACE) – įmonė teikianti krovinių ekspedijavimo ir logistikos paslaugas. „ACE Logistics Group“ veikia Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Ukrainoje ir Suomijoje.

ACE siūlomų paslaugų sąrašas yra toks:

 • Krovinių gabenimas keliais
 • Gabenimas oru
 • Gabenimas jūra
 • Gabenimas geležinkeliu
 • Muitinės tarpininkavimas
 • Sandėliavimas ir distribucija
 • Krovinių draudimo tarpininkavimas

 UAB ACE Logistics terminalo ir biuro adresas Jurgio Dobkevičiaus g. 10, Vilnius.

Beata Šameto
Muitinės tarpininko atstovė
Vilnius
+370 6111 8140
beata.sameto@ace.lt
Arijus, UAB

Jau 29 metus mes kuriame ir įgyvendiname inovatyvius logistikos sprendimus verslui, kuris nuolat keičiasi. 13 kompanijų, 5 šalyse: Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje ir Olandijoje. Virš 400 specialistų. Laikydamiesi savo 5 pagrindinių vertybių – sąžiningumo, profesionalumo, darnos, saugumo, bendradarbiavimo Arijus , UAB siūlo geriausius įmanomus logistikos sprendimus nuo durų iki d...

Jau 29 metus mes kuriame ir įgyvendiname inovatyvius logistikos sprendimus verslui, kuris nuolat keičiasi.

 • 13 kompanijų, 5 šalyse: Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje ir Olandijoje.
 • Virš 400 specialistų.
 • Laikydamiesi savo 5 pagrindinių vertybių – sąžiningumo, profesionalumo, darnos, saugumo, bendradarbiavimo Arijus , UAB siūlo geriausius įmanomus logistikos sprendimus nuo durų iki durų visame pasaulyje.
 • Muitinės tarpininkavimo paslaugos Lietuvos teritorijoje (AEO sertifikatas nuo 2013 metų).
Stasė Drevinskienė
Vyr. muitinės tarpininkė
Klaipėda
+370 618 78976
s.drevinskiene@arijus.lt
Arkama

UAB „Arkama“ – inovatyvi, nuo 2010 metų veikianti įmonė, teikianti tarptautines logistikos paslaugas. „Arkama“ gabena įvairaus dydžio krovinius sausumos keliais, teikia ekspedicijos, muitinės tarpininko paslaugas, atlieka krovos ir sandėliavimo darbus. Jauni, entuziastingi, profesionalūs ir paslaugūs kompanijos darbuotojai, atsižvelgdami į užsakovo poreikius, visada pasirengę rasti optimaliausią ...

UAB „Arkama“ – inovatyvi, nuo 2010 metų veikianti įmonė, teikianti tarptautines logistikos paslaugas. „Arkama“ gabena įvairaus dydžio krovinius sausumos keliais, teikia ekspedicijos, muitinės tarpininko paslaugas, atlieka krovos ir sandėliavimo darbus.

Jauni, entuziastingi, profesionalūs ir paslaugūs kompanijos darbuotojai, atsižvelgdami į užsakovo poreikius, visada pasirengę rasti optimaliausią gabaritinių ar negabaritinių krovinių gabenimo būdą.
Viena svarbiausių šios logistikos įmonės vertybių – patikima kliento ir kompanijos darbuotojų partnerystė. Ją dar labiau sutvirtina kokybiškos paslaugos, – greitas ir patikimas kovinių nugabenimas į vietą.

Bendrovės krovinių pervežimo maršrutų tinklas yra išplitęs Europoje, Baltijos, Skandinavijos, NVS ir kitose šalyse. Įmonės klientai yra ir rinkos lyderiai, ir jaunos, veiklą dar tik pradedančios įmonės. Klientams „Arkama“ siūlo sėkmingą partnerystę bei konkurencingas kainas.

Įmonės vidaus bei išorės veiklos nuostatos grindžiamos atsakingu, laiku atliktu, kokybišku darbu, patikimais darbuotojais, nuoširdžiu bendravimu su klientais. Įmonės darbuotojai – tai profesionalūs, savo darbą gerai išmanantys žmonės, visada pasirengę greitai priimti racionalius, teisingus sprendimus.
Organizacijos sėkmė tiesiogiai priklauso nuo klientų sėkmės, todėl pagrindinis veiklos prioritetas – glaudus bendravimas su klientu, jo poreikių išsiaiškinimas bei tenkinimas. Iškilusios logistikos problemos įmonėje sprendžiamos operatyviai, paslaugų užsakovui palankiausiomis sąlygomis.

Beata Matonienė
Verslo plėtros vadovė
Kaunas
+370 649 13111
beata@arkama.com
Aurinka, UAB

Muitinės tarpininko paslaugos visoje Lietuvoje geležinkeliu, paštu, keliu, jūra:

 • dokumentų paruošimas eksporto, importo, tranzito procedūroms;
 • kliento atstovavimas deklaruojant prekes muitinėje;
 • leidimų, pažymų, sertifikatų paruošimas ir įforminimas.
Gitana Dumbraitė
Direktorė
Šiauliai
+370 614 07182
gitana@aurinka.eu
Autosabina logistic, UAB

UAB „Autosabina logistics“ daugiau nei 20 metų teikia krovinių gabenimo ir logistikos paslaugas. Įmonė įsikūrusi Kaune, šalia „Via Baltica“ automagistralės, nuo mūsų logistikos centro iki artimiausios geležinkelio atšakos – vos 1 km. Klientams siūlome dalinius arba kompleksinius logistikos sprendimus: sandėliavimas, muitinės tarpininkų paslaugos, vietinis krovinių surinkimas/paskirstymas Lietuvoj...

UAB „Autosabina logistics“ daugiau nei 20 metų teikia krovinių gabenimo ir logistikos paslaugas. Įmonė įsikūrusi Kaune, šalia „Via Baltica“ automagistralės, nuo mūsų logistikos centro iki artimiausios geležinkelio atšakos – vos 1 km.

Klientams siūlome dalinius arba kompleksinius logistikos sprendimus: sandėliavimas, muitinės tarpininkų paslaugos, vietinis krovinių surinkimas/paskirstymas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, tarptautinis krovinių gabenimas į/iš ES šalių, Rusijos, Baltarusijos, Kaliningrado srities. Įmonė disponuoja nuosavu automobilių parku vietiniams pervežimams, sandėlių ūkio kompleksą sudaro importo ir eksporto terminalas, laisvieji logistiniai, atvirieji muitinės sandėliai, atviros krovinių saugojimo aištelės, skirtos negabaritinių krovinių bei krovininio transporto saugojimui. Logistikos centre įdiegtos moderniausios saugos, šildymo, vėdinimo, priešgaisrinės, telekomunikacijų sistemos, atitinkančios naujausius ES standartus (sandėlių gaisringumo klasė C). Aptverta, apšviesta ir ištisą parą saugoma logistikos centro teritorija užtikrina joje esančio turto apsaugą. Sandėliuojamos prekės draustos įmonių turto draudimu nuo ugnies ir kitų rizikų, gabenami kroviniai drausti Lietuvos draudimo įstaigose. Logistikos centro teritorijoje esantis muitinės sandėlys bei profesionalūs mūsų muitinės tarpinininkai užtikrina itin operatyvų klientų aptarnavimą. Bendrovei suteiktas įgaliotojo ekonominės veiklos vykdytojo (AEO) statusas ir ilgalaikis leidimas taikyti supaprastintą procedūrą (eksporto arba importo). Puiki strateginė vieta, suburta profesionalių darbuotojų komanda ir ilgametė patirtis logistikos srityje padėjo mums tapti tuo, kuo esame šiandien – vienais profesionaliausių, lanksčiausių ir patikimiausių logistų Lietuvoje.

Mūsų prioritetai – kokybė, dėmesys klientui ir nuolatinis tobulėjimas.

Ingrida Mačiūnienė
Dokumentų ruošimo vadovė
Kaunas
+370 373 08475
ingrida@aslogistics.lt
Autovesta UAB

Mūsų verslo akiratyje – efektyvios sausumos logistikos paslaugos.Jūrinių konteinerių bei tarpautinių krovinių pervežimas yra daugiau nei 13 metų vykdoma “Autovesta” veikla, kurioje siekiame išlikti inovatyviais ir nuolat tobulėjančiais lyderiais. “Autovesta” tai profesionalios sausumos transporto paslaugos. Vietinis ir tarptautinis jūrinių konteinerių pervežimas, negabaritinų krovinių gabenimas, ...

Mūsų verslo akiratyje – efektyvios sausumos logistikos paslaugos.
Jūrinių konteinerių bei tarpautinių krovinių pervežimas yra daugiau nei 13 metų vykdoma “Autovesta” veikla, kurioje siekiame išlikti inovatyviais ir nuolat tobulėjančiais lyderiais.

“Autovesta” tai profesionalios sausumos transporto paslaugos. Vietinis ir tarptautinis jūrinių konteinerių pervežimas, negabaritinų krovinių gabenimas, Tank konteinerių pervežimas. “Autovesta” taip pat yra žinomas ir patikimas muitinės tarpininkas. Lenkiame transporto įmones savo paslaugų ir komandinio darbo rezultatais.

Raimonda Budrienė
Muitinės tarpininkų skyriaus vadovė
Klaipėda
+370 62 932 864
deklarantas@autovesta.lt
Advokatų profesinė bendrija AVERUS

Advokatų profesinė bendrija AVERUS prestižinio tarptautinio teisės žinyno Legal 500 jau daugelį metų pripažįstama kaip pirmaujanti aviacijos, laivybos ir transporto srityje. Komanda pat turi stiprias muitų teisės ir tarptautinės prekybos, ginčų sprendimo, duomenų apsaugos ir atitikties praktikas. Tai yra verslo teisės advokatų kontora, turinti būstines Vilniuje ir Klaipėdoje bei veikianti rinkoje...

Advokatų profesinė bendrija AVERUS prestižinio tarptautinio teisės žinyno Legal 500 jau daugelį metų pripažįstama kaip pirmaujanti aviacijos, laivybos ir transporto srityje. Komanda pat turi stiprias muitų teisės ir tarptautinės prekybos, ginčų sprendimo, duomenų apsaugos ir atitikties praktikas.

Tai yra verslo teisės advokatų kontora, turinti būstines Vilniuje ir Klaipėdoje bei veikianti rinkoje per 10 metų. Kontoros stiprybė – žinios nišinėse kompetencijose, greitas sprendimų priėmimas ir operatyvus paslaugų teikimas.

AVERUS konsultuoja vietinius ir užsienio klientus dėl įvairaus pobūdžio komercinių sandorių, prekybos finansavimo. Padeda klientams verslo derybose bei atstovauja jiems teisminiuose ir arbitražo ginčuose.

www.averus.ltinfo@averus.lt+370 46 246630; +370 616 53055
Jonas Sakalauskas
AVERUS partneris
Vilnius
+370 615 73217
jonas.sakalauskas@averus.lt

Jonas Sakalauskas yra patyręs ginčų sprendimo advokatas, sukaupęs daugiau kaip 14 metų teisinio darbo patirtį. Jo išskirtinumas ir specializacija – ginčų sprendimas valstybės reguliuojamų verslo sektorių veikloje.

Jis sėkmingai atstovauja klientams sudėtingose ginčų sprendimo, tarptautinės prekybos ir muitų teisės, aplinkosaugos, energetikos, statybų bylose.

Jonas taip pat konsultuoja importuojančias ir eksportuojančias įmones muitų teisės klausimais, įskaitant antidempingo muitų, prekių tarifinio klasifikavimo ir privalomosios tarifinės informacijos, prekių kilmės, sankcijų taikymo klausimais.

Laura Čereškaitė-Kinčiuvienė
AVERUS vadovaujanti partnerė
Vilnius
+37068406452
laura.cereskaite@averus.lt

Laura Čereškaitė-Kinčiuvienė teisine praktika užsiima nuo 2003 m. Tarptautinis žinynas Legal 500 įtraukė Laurą į pripažintų rinkos lyderių sąrašą Lietuvoje aviacijos ir transporto teisės srityje.

Konsultuoja avialinijas, orlaivių lizingo bendroves, orlaivių savininkus orlaivių įsigijimo, registravimo, nuomos, priverstinio grąžinimo, aviacijos draudimo ir kitais klausimais. Prireikus įtraukia patikimus aviacijos konsultantus visame pasaulyje.

Nuolatiniai klientai yra orlaivių aptarnavimo, orlaivių komponentų ir dalių prekybos, aviacijos inžinerijos ir projektavimo bendrovės.

Regina Derkintytė-Kaupienė
AVERUS partnerė
Klaipėda
+370 620 58298
regina.derkintyte@averus.lt

Regina Derkintytė-Kaupienė teisine praktika užsiima nuo 2000 m. Regina yra vertinama kaip viena geriausių laivybos teisės eksperčių Lietuvoje, kuri nuolat konsultuoja klientus laivų arešto, laivų pardavimo, hipotekos, krovinių vežimo laivais, jūrinių reikalavimų ir suvaržymų taikymo ir kitais laivybos ir transporto teisiniais klausimais.

Regina yra patyrusi bankroto ir restruktūrizavimo teisės specialistė. Be to, ji rekomenduojama Vilniaus komercinio arbitražo arbitrė ir yra vienintelio vadovėlio tarptautinės laivybos teisės tema bendraautorė.

Pasak tarptautinio žinyno Legal 500, yra „viena kompetentingiausių laivybos teisės eksperčių Lietuvoje“.

Bunasta, UAB

Norime, kad kirsti sienas vežant krovinius jums būtų kuo patogiau. Vedami šio tikslo, nuo pat veiklos pradžios 2012 metais nuolat plečiame teikiamų paslaugų įvairovę ir aptarnavimo centrų tinklą. Šiuo metu „Bunasta“ – viena iš stipriausių specializuotų muitinės tarpininkų įmonių regione. Lietuvos teritorijoje kas trečias krovinys važiuoja su mūsų išduota T1 deklaracija, taip pat turime turbūt did...

Norime, kad kirsti sienas vežant krovinius jums būtų kuo patogiau. Vedami šio tikslo, nuo pat veiklos pradžios 2012 metais nuolat plečiame teikiamų paslaugų įvairovę ir aptarnavimo centrų tinklą.

Šiuo metu „Bunasta“ – viena iš stipriausių specializuotų muitinės tarpininkų įmonių regione. Lietuvos teritorijoje kas trečias krovinys važiuoja su mūsų išduota T1 deklaracija, taip pat turime turbūt didžiausią, 40 mln. eur siekiantį garantijų fondą, vežantiems krovinius į Rusijos ir Baltarusijos teritoriją bei apimame didžiąją sienos tarp Europos Sąjungos ir Muitų Sąjungos dalį.

Nuolat investuojame į aptarnavimo kokybės ir paslaugų tobulinimą, todėl džiaugiamės, kad mumis pasitiki didžiausi Lietuvos ir užsienio vežėjai. Darbuotojų motyvacijai bei kvalifikacijai kelti turime specialius įmonės fondus, kuriais pasinaudoti gali kiekvienas „Bunastos“ šeimos narys.

Agata Voleiko
Europos muitinės paslaugų padalinio Lietuvos komandos vadovė
Vilnius
+37065957713
agata.voleiko@bunasta.eu
CustomsClear

Tarptautinės prekybos ir muitinės žinių platforma.  Kuriame platformą, kurioje ekspertinių žinių sinergijos rezultatas - puikus individualizuotas mokymosi turinys. Skatiname keitimąsi žiniomis platformoje ir už jos ribų. Platforma skirta tiems, kuriems reikia muitinės žinių ir tiems, kurie nori dalintis jomis.

Enrika Naujokė
Direktorė
Klaipėda
+370 644 65553
enrika@customsclear.net

Enrika yra leidžiamo leidinio „Muitų teisė praktikams“ redaktorė, www.customsclear.net platformos bendraįkūrėja, viena iš Muitinės praktikų asociacijos steigėjų ir asociacijos direktorė.

Irena Veikšienė
Projektų vadovė
Klaipėda
+370 664 26393
lcpa@lcpa.lt

Irena organizuoja mokymus, konferencijas, ji yra Muitinės tarpininko kursų vadovė ir taip pat rūpinasi Muitinės praktikų asociacijos administraciniais klausimais. 

Daineda, UAB

UAB „Daineda“ – muitinės tarpininkas, muitinės bei laikinojo saugojimo-komercinių sandėlių savininkas, teikiantis pilną logistikos paslaugų spektrą. Jau daugiau nei 15-os metų patirtis muitinės, tarpininkavimo ir logistikos srityse. Kasmet pasirūpiname daugiau negu 10 tūkstančių skirtingo dydžio ir paskirties krovinių sandėliavimu, transportavimu, dokumentacija ir muitinės formalumais. Profesiona...

UAB „Daineda“ – muitinės tarpininkas, muitinės bei laikinojo saugojimo-komercinių sandėlių savininkas, teikiantis pilną logistikos paslaugų spektrą. Jau daugiau nei 15-os metų patirtis muitinės, tarpininkavimo ir logistikos srityse. Kasmet pasirūpiname daugiau negu 10 tūkstančių skirtingo dydžio ir paskirties krovinių sandėliavimu, transportavimu, dokumentacija ir muitinės formalumais.

Profesionali ir patyrusi komanda padeda suplanuoti, organizuoti ir atlikti krovinių iškrovimo/pakrovimo darbus, dokumentacijos paruošimą, bei muitinės formalumus taip, kad klientai visada liktų patenkinti paslaugų kokybe ir aptarnavimu.

Emilis Minkevičius
Direktorius
Vilnius
+370 608 01551
emilis.minkevicius@daineda.lt
Deklarta, UAB

UAB Deklarta nuo 1996 m. teikia muitinės tarpininko paslaugas. Dirbame mieste, jungiančiame rytus ir vakarus - Marijampolėje. Kvalifikuoti įmonės darbuotojai teikia paslaugas, atitinkančias Jūsų verslo poreikius bei specifiką. Garantuojame Jums kokybišką, operatyvų ir Jūsų lūkesčius atitinkantį bendradarbiavimą. Mūsų atliekamos paslaugos: Importo, eksporto ,tranzito deklaracijų pildymas bei j...

UAB Deklarta nuo 1996 m. teikia muitinės tarpininko paslaugas.

Dirbame mieste, jungiančiame rytus ir vakarus - Marijampolėje. Kvalifikuoti įmonės darbuotojai teikia paslaugas, atitinkančias Jūsų verslo poreikius bei specifiką. Garantuojame Jums kokybišką, operatyvų ir Jūsų lūkesčius atitinkantį bendradarbiavimą.

Mūsų atliekamos paslaugos:

 • Importo, eksporto ,tranzito deklaracijų pildymas bei jų pateikimas muitinei.
 • Atstovavimas muitinėje deklaruojant prekes visoms muitinės procedūroms.
 • Leidimų, sertifikatų gavimas ( A.TR, FROM A, EUR1 IR kt...)
 • Garantijos importo muitų atidėjimui.
 • Tir Carnet, CMR pildymas bei įforminimas muitinėje, gabenant prekes iš EU į trečiąsias šalis.
 • Intrastato ataskaitų pildymas bei patekimas muitinės statistikos skyriui.
 • EPI - išankstinis deklaravimas vykstant per Baltarusiją.

www.deklarta.lt

Leonida Žvinienė
Direktorė
Marijampolė
+370 699 49494
zvinienel@gmail.com
DHL Lietuva, UAB

DINAMIŠKA PASAULINĖ TIEKIMO GRANDINĖ PRASIDEDA NUO JŪSŲ DURŲ SLENKSČIO Šiandien klientai yra nuolat užsiėmę ir nori, kad jų produktai juos pasiektų greičiau ir pigiau nei bet kada anksčiau. Pasaulis vis labiau tarpusavyje sujungiamas. Todėl jūsų tiekimo grandinei valdyti reikalingas galingas tarptautinis tinklas. Turėdami 380 000 darbuotojų daugiau kaip 220 viso pasaulio šalių ir teritorijų mes ...

DINAMIŠKA PASAULINĖ TIEKIMO GRANDINĖ PRASIDEDA NUO JŪSŲ DURŲ SLENKSČIO

Šiandien klientai yra nuolat užsiėmę ir nori, kad jų produktai juos pasiektų greičiau ir pigiau nei bet kada anksčiau. Pasaulis vis labiau tarpusavyje sujungiamas. Todėl jūsų tiekimo grandinei valdyti reikalingas galingas tarptautinis tinklas.

Turėdami 380 000 darbuotojų daugiau kaip 220 viso pasaulio šalių ir teritorijų mes pasiekiame daugiau žmonių nei bet kada anksčiau. Ir mes jau galvojame, koks pasaulis bus 2050 m., todėl ruošiamės ateityje laukiantiems logistikos iššūkiams.

Nes mes ne tik pristatome siuntų paketus. Mūsų tikslas – teikti mūsų klientams džiaugsmą ir gerovę. Visur. Kasdien.

Pritaikyti logistikos sprendimai visame pasaulyje

Kad ir kokia būtų problema, mes rasime jos sprendimą. Dešimtys metų patirties, novatoriškos technologijos ir 380 000 aistringų specialistų komanda leidžia mums pasiūlyti tobulą logistikos sprendimą jūsų verslo poreikiams. Peržiūrėkite mūsų išskirtinius siuntų gabenimo sprendimus.

Keli mūsų ypatingieji pristatymai

DHL transportuoja viską: nuo didelių gabaritų krovinių krovininiais lėktuvais iki mažų paketų gyvybėms gelbėti „Parcelcopter“ pagalba.

Deutsche Post“ ir DHL sudaro pirmaujančią pasaulyje pašto ir logistikos paslaugų grupę. Kartu mes turime neprilygstamą standartizuotų produktų ir novatoriškų specialiai pritaikytų sprendimų portfelį. O su savo 2020 m. srategija mes įsipareigojame tapti įmone, kuri taps logistikos pramonės pavyzdžiu.

Jonas Duoba
Vilnius
jonas.duoba@dhl.com
DLG logistikos centras, UAB

UAB "DLG logistikos centras" – muitinės tarpininkas, muitinės sandėlio, laikinojo saugojimo sandėlio bei komercinio sandėlio savininkas, teikiantis pilną logistikos paslaugų kompleksą. UAB "DLG logistikos centras" muitinės tarpininkas atlieka eksporto, importo ir specialiąsias procedūras. Muitinės tarpininko atstovų patirtis užtikrina muitinės procedūrų išmanymą, muitinės veiklą reglamentuojančių...

UAB "DLG logistikos centras" – muitinės tarpininkas, muitinės sandėlio, laikinojo saugojimo sandėlio bei komercinio sandėlio savininkas, teikiantis pilną logistikos paslaugų kompleksą.

UAB "DLG logistikos centras" muitinės tarpininkas atlieka eksporto, importo ir specialiąsias procedūras. Muitinės tarpininko atstovų patirtis užtikrina muitinės procedūrų išmanymą, muitinės veiklą reglamentuojančių teisės aktų žinojimą, gebėjimą nepasimesti kritinėse bei stresinėse situacijose, todėl galime garantuoti kokybišką paslaugų suteikimą. 

Pagarba klientui, komandinis darbas, teisingas prioritetų nustatymas ir puikūs profesinio bendravimo įgudžiai - tai mūsų sėkmės formulė. 

UAB "DLG Logistikos centras" suteiktas AEO sertifikatas, įgaliotojo siuntėjo statusas atliekant Sąjungos ir bendrąją tranzito procedūrą, įgaliotojo gavėjo statusas užbaigiant TIR procedūrą, įgaliotojo gavėjo statusas užbaigiant Sąjungos ir bendrąją tranzito procedūrą bei išduotas leidimas naudoti specialias plombas.

Taip pat bendrovei yra suteiktas leidimas, kuris leidžia prekių turėtojui pateikti prekes muitinei priimtinoje vietoje.

Lina Strelcovaitė
Muitinės tarpininko atstovų skyriaus vadovė
Vievis
Tel. +370 640 60517
customs1@dlglc.lt
Easting Cust Broker, UAB

EASTING muitinės tarpininkų komanda siekia, jog muitinės procedūros būtų kuo paprastesnės klientui! Nuo 2018 m. mums išduotas AEO sertifikatas (Authorised Economic Operator), suteikiantis galimybę naudotis muitinės veiklos taisyklėse numatytais supaprastinimais visose Europos Sąjungos šalyse. Valdome nuosavą muitinės sandėlį, konsultuojame, teikiame muitinės tarpininkavimo paslaugas Vilniaus oro ...

EASTING muitinės tarpininkų komanda siekia, jog muitinės procedūros būtų kuo paprastesnės klientui!

Nuo 2018 m. mums išduotas AEO sertifikatas (Authorised Economic Operator), suteikiantis galimybę naudotis muitinės veiklos taisyklėse numatytais supaprastinimais visose Europos Sąjungos šalyse. Valdome nuosavą muitinės sandėlį, konsultuojame, teikiame muitinės tarpininkavimo paslaugas Vilniaus oro uoste, atidarome EUR.1 sertifikatus.

Kazimieras Kazėnas
Generalinis direktorius
Vilnius
+370 676 75682
kazimieras.kazenas@easting.lt
Elfanta, UAB

UAB „Elfanta“ savo veiklą pradėjo 1997 m. Šiuo metu valdome 13500 kv. m. ploto terminalą, turime laikinojo saugojimo, muitinės bei komercinį sandėlius. Teikiame platų spektrą paslaugų.Visų pirma tai profesionalios muitinės tarpininko paslaugos. Patyrę specialistai atlieka visus muitinės formalumus. Esame įgaliotasis ekonominės veiklos vykdytojas – turime AEO statusą.Sandėliuose teikiame crosdoking...

UAB „Elfanta“ savo veiklą pradėjo 1997 m. Šiuo metu valdome 13500 kv. m. ploto terminalą, turime laikinojo saugojimo, muitinės bei komercinį sandėlius. Teikiame platų spektrą paslaugų.
Visų pirma tai profesionalios muitinės tarpininko paslaugos. Patyrę specialistai atlieka visus muitinės formalumus. Esame įgaliotasis ekonominės veiklos vykdytojas – turime AEO statusą.
Sandėliuose teikiame crosdokingo, ilgalaikio ir trumpalaikio sandėliavimo, lipdukų klijavimo ir pakavimo bei 3PL paslaugas. Turime maisto tvarkymo pažymėjimą todėl galime priimti greitai negendančius ir temperatūrinio režimo nereikalaujančius maisto produktus. Visus Jūsų krovinius galime fotografuoti, sverti, matuoti. Prekių paletavimui naudojame paletaizerį kuris padeda daug kokybiškiau supaletuoti paletes.
Visas sandėlio operacijas atliekame pasitelkę modernią sandėlių valdymo programą kurios dėka prekes galime priimti ir surinkti pagal artikulus, galiojimo datą, partijos numerius. Prisijungus online klientas gali formuoti naujus užsakymus, peržiūrėti prekių likučius, krovinių dokumentus, nuotraukas, stebėti užsakymo atlikimo eigą.
Lipdukų klijuotojų komanda per dieną gali suklijuoti nuo 10 iki 30 tūkst. lipdukų. Vietoje spausdiname lipdukus. Paprastus lipdukus klijuojame ant greitai negendančių ir temperatūrinio režimo nereikalaujančių maisto produktų, gėrimų, kosmetikos, parfumerijos, avalynės, rūbų ir t.t. Taip pat vykdome įvairius prekių perpakavimo darbus.
Platus krovos technikos parkas - 5 t. krautuvas, krautuvas popieriaus rulonams ar kilimams, linoleumams.


Privalumai:

 • Muitinės tarpininkų skyrius, suformuotas iš kvalifikuotų specialistų
 • Paskirti žmonės "spec. užduotim" kai reikia kruopštaus darbo su prekėmis. PVZ. išimti iš dėžės, pasverti kiekvieną vnt, padaryti foto kiekvieno vnt. ir pateikti viską klientui. Visus krovinius galime sverti, matuoti, fotografuoti
 • Klientų aptarnavimo skyrius - todėl visada žinosite kur kreiptis
 • Lipdukų klijuotojų komanda per dieną gali suklijuoti nuo 10 iki 30 tūkst. lipdukų. Vietoje spausdiname lipdukus. Paprastus lipdukus klijuojame ant greitai negendančių ir temperatūrinio režimo nereikalaujančių maisto produktų, gėrimų, kosmetikos, parfumerijos, avalinės, rūbų ir t.t. Taip pat vykdome įvairius prekių perpakavimo darbus
 • Informacijos apsikeitimas per sandėlių valdymo sistemą. Prisijungus online klientas gali formuoti naujus užsakymus, peržiūrėti prekių likučius, krovinių dokumentus, nuotraukas, stebėti užsakymo atlikimo eigą. Papildomai programa el. laišku informuos apie kiekvieną baigtą užsakymą.
 • Platus krovos technikos parkas - 5 t. krautuvas, krautuvas popieriaus rulonams ar kilimams, linoleumams.
Marina Malik
Muitinės tarpininko atstovų skyriaus vadovė
Trakų raj.
+370 659 26540
m.malik@elfanta.eu
Ellex Valiūnas ir partneriai

„Ellex Valiunas“ yra aukščiausios kokybės teisines paslaugas teikiančios ir didžiausios – per 200 teisininkų (kartu su verslo palaikymo komanda 280 darbuotojų) Baltijos šalyse jungiančios – advokatų kontorų „Ellex“ grupės narė.   Beveik 30 metų nuosekliai dirbanti kontora „Ellex Valiunas“ rinkoje vertinama dėl išskirtinės kvalifikacijos kiekvienoje teisinėje praktikoje ir darbo itin sudėtinguose ...

„Ellex Valiunas“ yra aukščiausios kokybės teisines paslaugas teikiančios ir didžiausios – per 200 teisininkų (kartu su verslo palaikymo komanda 280 darbuotojų) Baltijos šalyse jungiančios – advokatų kontorų „Ellex“ grupės narė.  

Beveik 30 metų nuosekliai dirbanti kontora „Ellex Valiunas“ rinkoje vertinama dėl išskirtinės kvalifikacijos kiekvienoje teisinėje praktikoje ir darbo itin sudėtinguose teisiniuose procesuose. Kontora yra vienas pagrindinių teisinių patarėjų į Lietuvos rinką žengiantiems tarptautiniams verslams ir startuoliams, taip pat esminius pokyčius įgyvendinantiems stambiausiems verslams Lietuvoje.

Kontoros teisininkai taip pat konsultuoja klientus įvairiais muitų klausimais, atstovauja muitinės įstaigose ir mokestiniuose ginčuose.

„Ellex Valiunas“ advokatai sėkmingai gina klientus rezonansinio atgarsio bylose, padeda užtikrinti teisinius kelius valstybinės reikšmės projektams, taigi turi aukščiausią reputaciją ir Lietuvoje itin vertinamą teisininkų komandą. Kontoroje dirbantys teisininkai padeda klientams saugiai realizuoti tikslus ir verslo idėjas, taip pat kurti pažangią, socialiai atsakingą, teisingą verslo bei teisinę aplinką. 

Gintaras Balčius
Mokesčių praktikos vadovas
Vilnius
+370 687 77713
gintaras.balcius@ellex.legal
First Logistics, UAB

„First Logistics‟ – visame pasaulyje ekspedijavimo paslaugas teikianti įmonė. Suvienyta tvirto vertybinio pagrindo ir ilgametės patirties, mūsų veržli komanda yra pasiruošusi išspręsti visus klausimus, susijusius su krovinio gabenimu tam, kad jums to daryti nereikėtų. Krovinių gabenimas jūriniais konteineriais, oro transportu, geležinkeliu, sausumos transportu, muitinės tarpininko paslaugos, krov...

„First Logistics‟ – visame pasaulyje ekspedijavimo paslaugas teikianti įmonė. Suvienyta tvirto vertybinio pagrindo ir ilgametės patirties, mūsų veržli komanda yra pasiruošusi išspręsti visus klausimus, susijusius su krovinio gabenimu tam, kad jums to daryti nereikėtų.


Krovinių gabenimas jūriniais konteineriais, oro transportu, geležinkeliu, sausumos transportu, muitinės tarpininko paslaugos, krovinių draudimas- visas šias paslaugas atlieka profesionali „First Logistics‟ komanda.


Siekis būti tvariems bei optimizuotis įmonės procesus, sukūrėme unikalią skaitmeninę sistemą „1L Desk‟ tiek darbuotojams, tiek klientams, kuri suteikia galimybę realiu laiku stebėti krovinius bei operatyviai reaguoti į iškilusias gabenimo problemas.

Jurgita Bartninkienė
Muitinės tarpininkų departamento vadovas
Klaipėda
+37066468216
j.bartninkiene@1l.lt
FL Technics, UAB

„FL Technics“ yra tarptautinė orlaivių techninės priežiūros, remonto ir aptarnavimo (MRO) paslaugų tiekėja. Įmonės veiklos kryptis sudaro operatyvioji ir periodinė orlaivių priežiūra, orlaivių komponentų ir atsarginių dalių tiekimas, variklių remontas, orlaivių inžinerinis palaikymas, techniniai mokymai. Įmonėje dirba per 1200 darbuotojų angaruose ir biuruose Vilniuje, Kaune (Lietuva), Londone (Ju...

„FL Technics“ yra tarptautinė orlaivių techninės priežiūros, remonto ir aptarnavimo (MRO) paslaugų tiekėja. Įmonės veiklos kryptis sudaro operatyvioji ir periodinė orlaivių priežiūra, orlaivių komponentų ir atsarginių dalių tiekimas, variklių remontas, orlaivių inžinerinis palaikymas, techniniai mokymai. Įmonėje dirba per 1200 darbuotojų angaruose ir biuruose Vilniuje, Kaune (Lietuva), Londone (Jungtinė Karalystė), Džakartoje (Indonezija), Bankoke (Tailande), Charbine (Kinijoje) bei operatyvinės priežiūros stotyse visame pasaulyje. Įmonė priklauso didžiausiai Centrinės ir Rytų Europos aviacijos paslaugų grupei „Avia Solutions Group“.

Lina Remė
Muitinės paslaugų skyriaus vadovė
Vilnius
T. +370 652 53795
lina.reme@fltechnics.com
Gevara, UAB

Gevara – tai dalinių krovinių gabenimo ekspertai. Smulkių ir dalinių krovinių gabenimas, krovinių pervežimas iš Italijos, Graikijos, Turkijos, Bulgarijos, Ispanijos, Portugalijos, ir kt. Europos šalių, taip pat kroviniai ir siuntos iš Anglijos. Gevara krovinių gabenimą iš visos Europos pradėjo dar 2007 m., o šiandien Gevara jau yra įmonių grupė, turinti 300 darbuotojų, didelę muitinės tarpininkų k...

Gevara – tai dalinių krovinių gabenimo ekspertai. Smulkių ir dalinių krovinių gabenimas, krovinių pervežimas iš Italijos, Graikijos, Turkijos, Bulgarijos, Ispanijos, Portugalijos, ir kt. Europos šalių, taip pat kroviniai ir siuntos iš Anglijos. Gevara krovinių gabenimą iš visos Europos pradėjo dar 2007 m., o šiandien Gevara jau yra įmonių grupė, turinti 300 darbuotojų, didelę muitinės tarpininkų komandą, nuosavą vilkikų parką ir stipriai išaugusį prekės ženklo žinomumą visoje Europoje. Daliniai kroviniai - mūsų stichija.

Pavel Ostik
Muitinės tarpininkų skyriaus vadovas
Vilnius
+370 644 88868
p.ostik@gevara.lt
HITUS Legal, APB

Verslo advokatų kontora „HITUS Legal“ teikia teisines paslaugas muitų teisės, komercinių ir mokestinių ginčų sprendimo, darbo teisės, nekilnojamojo turto, statybų ir kitose teisės srityse. Kontoroje dirba ilgą praktinę patirtį ir pragmatinį matymą turintys verslo teisės ekspertai, puikiai išmanantys teisinės sistemos niuansus ir klientams galintys pasiūlyti nestandartinius sprendimus....

Verslo advokatų kontora „HITUS Legal“ teikia teisines paslaugas muitų teisės, komercinių ir mokestinių ginčų sprendimo, darbo teisės, nekilnojamojo turto, statybų ir kitose teisės srityse. Kontoroje dirba ilgą praktinę patirtį ir pragmatinį matymą turintys verslo teisės ekspertai, puikiai išmanantys teisinės sistemos niuansus ir klientams galintys pasiūlyti nestandartinius sprendimus.

Eligijus Vinckus
APB Hitus Legal steigėjas, partneris
Vilnius
+370 693 46917
eligijus.vinckus@hitus.legal

Advokatas, muitų teisės ekspertas, 17 m. dirbęs LR muitinėje. Konsultuoja įvairiais muitinės procedūrų, transporto, logistikos, ekspedijavimo bei kitais teisės klausimais, atstovauja klientus teisminiuose ginčuose dėl muitų teisės taikymo.

Hollister Lietuva, UAB

Hollister Incorporated - nepriklausoma, darbuotojų valdoma įmonė, kuri kuria, gamina ir platina sveikatos priežiūros produktus visame pasaulyje. Kompanija gamina priemones, skirtas stomos, šlapimo šalinimo sutrikimų ir kritinės būklės pacientų priežiūrai. Be to, ji rengia mokomąją pagalbinę medžiagą pacientams ir sveikatos priežiūros specialistams. Hollister Incorporated, kuri yra dukterinė „The F...

Hollister Incorporated - nepriklausoma, darbuotojų valdoma įmonė, kuri kuria, gamina ir platina sveikatos priežiūros produktus visame pasaulyje. Kompanija gamina priemones, skirtas stomos, šlapimo šalinimo sutrikimų ir kritinės būklės pacientų priežiūrai. Be to, ji rengia mokomąją pagalbinę medžiagą pacientams ir sveikatos priežiūros specialistams.

Hollister Incorporated, kuri yra dukterinė „The Firm of John Dickinson Schneider Inc.” (JDS Inc.) įmonė, daugiau nei 100 metų aptarnauja sveikatos priežiūros specialistus bei vartotojus ir yra įsipareigojusi užtikrinti, kad jos produktus naudojančių asmenų gyvenimas būtų oresnis ir patogesnis.
Hollister Incorporated, kurios pagrindinis biuras veikia Libertvilyje (Ilinojaus valstijoje, JAV) turi gamybos ir paskirstymo centrus trijuose žemynuose bei prekybą vykdo beveik 80-yje šalių visame pasaulyje.

Apie „Hollister Lietuva"

Hollister Lietuva yra naujausia bendrovės gamykla, įsikūrusi Kauno LEZ teritorijoje. Gamykla oficialiai atidaryta 2019 m. rudenį, joje gaminamos stomos ir šlapimo šalinimo sutrikimų priežiūros priemonės.
Įmonė trejus metus iš eilės yra išrenkama TOP Darbdaviu Lietuvoje. Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose (NAVA) Hollister Lietuva buvo nominuota ir apdovanota „Palankiausią emocinę aplinką kuriančios įmonės 2021“ nominacijoje.
Įmonės planuose - tolimesnis augimas, sukuriant darbo vietas inžinerijos, kokybės užtikrinimo, techninės priežiūros, administravimo ir kitų sričių specialistams

www.hollister.lt/lt-lt 

El.p. giedra.vrubliauskiene@hollister.com 

Giedra Vrubliauskienė
Muitinės atitikties specialistė
Kaunas
+370 618 84355
giedra.vrubliauskiene@hollister.com
INTERMODAL CONTAINER SERVICE, UAB

Pagrindinė įmonės veikla - krovinių gabenimas jūriniuose konteineriuose kombinuotu transportu, autotransportu ir geležinkeliu. Puikiai išmanydami tiekimo grandines, visada galime pasiūlyti optimalius krovinių transportavimo sprendimus jūsų verslui. Esame savo srities profesionalai. 2009 metais, įgyvendinę „Vilnius shuttle“ tiesioginio konteinerinio traukinio projektą, tapome pirmuoju geležinkelio ...

Pagrindinė įmonės veikla - krovinių gabenimas jūriniuose konteineriuose kombinuotu transportu, autotransportu ir geležinkeliu. Puikiai išmanydami tiekimo grandines, visada galime pasiūlyti optimalius krovinių transportavimo sprendimus jūsų verslui. Esame savo srities profesionalai. 2009 metais, įgyvendinę „Vilnius shuttle“ tiesioginio konteinerinio traukinio projektą, tapome pirmuoju geležinkelio transporto operatoriumi Lietuvoje. Mūsų klientai – ilgalaikiai mūsų partneriai - jūrinės konteinerinės linijos ir ekspeditoriai. Pagrindinė mūsų verslo idėja - ekonomiškai naudingas ir pagrįstas, saugus ir gamtą tausojantis krovinio gabenimas keliomis transporto rūšimis, krovinių gabenimui naudojant konteinerius. Bendrovėje dirba ilgalaikę patirtį sukaupę muitinės tarpininko atstovai, geležinkelio ir autotransporto vadybininkai. Esame Lietuvos nacionalinės ekspeditorių asociacijos ,,Lineka“ ir ,,Bureau International del Containers et du Transport Intermodal“ nariai.

Alicija Bražėnienė
Vykdančioji direktorė
Vilnius
+370 659 16916
a.brazeniene@intermodal.lt
Yara Suomi Oy

Yara yra pasaulinė trąšų, pramoninių cheminių medžiagų ir aplinkosaugos produktų tiekėja. Apie 16 000 darbuotojų. Veikla vykdoma 60 šalių. Pajamos: 12,9 milijardo eurų JAV dolerių. Mūsų produktai naudojami: 240 mln. tonų pasėlių 240 mln. žmonių išmaitinimui oro valymui 50 mln. žmonių Įmonės veikla apima: azoto chemikalų ir techninių nitratų gaminimą aplinkosaugos sprendimus: AdBlue p...

Yara yra pasaulinė trąšų, pramoninių cheminių medžiagų ir aplinkosaugos produktų tiekėja. Apie 16 000 darbuotojų. Veikla vykdoma 60 šalių. Pajamos: 12,9 milijardo eurų JAV dolerių.

Mūsų produktai naudojami:

 • 240 mln. tonų pasėlių
 • 240 mln. žmonių išmaitinimui
 • oro valymui 50 mln. žmonių

Įmonės veikla apima:

 • azoto chemikalų ir techninių nitratų gaminimą
 • aplinkosaugos sprendimus: AdBlue
 • pramoninių Nox emisijų mažinimo sprendimus

Įmonėje sauga yra svarbiausias visų operacijų prioritetas.

Ivo Tärno
Komandos vadovas / Muitinės operacijų koordinatorius
Helsinki
+358405085664
ivo.tarno@yara.com
Klaipėdos laisvosios ekonominės zonos valdymo bendrovė, UAB

Klaipėdos LEZ yra sėkmingiausia laisvoji zona Lietuvoje, vienijanti 46 investuotojus, daugiau kaip 100 kitų verslų ir 5000 darbuotojų. Gamybinę ir inovacinę veiklą vykdančioje teritorijoje, pilnai integruotoje į vietinius ir tarptautinius transporto tinklus, sukuriama apie 2% Lietuvos eksporto.

Algimantas Bluškis
Tarybos pirmininkas
Klaipėda
+370 698 03613
algimantas.bluskis@gmail.com

Klaipėdos LEZ įmonių patariamosios tarybos pirmininkas

Lietuvos paštas, AB

Esame didžiausia pašto paslaugas teikianti bendrovė Lietuvoje. Savo veikloje gebame suderinti jau daugiau nei 100 metų puoselėjamas tradicijas bei modernius, dinamiškai veiklai itin svarbius, procesus. Faktų kalba, Lietuvos paštas, tai: daugiau nei 4 tūkst. profesionalių darbuotojų; kas mėnesį aptarnaujami daugiau nei 800 tūkst. klientų; per metus priimami ir išsiunčiami apie 44 mln. laiškų;...

Esame didžiausia pašto paslaugas teikianti bendrovė Lietuvoje. Savo veikloje gebame suderinti jau daugiau nei 100 metų puoselėjamas tradicijas bei modernius, dinamiškai veiklai itin svarbius, procesus.

Faktų kalba, Lietuvos paštas, tai:

 • daugiau nei 4 tūkst. profesionalių darbuotojų;
 • kas mėnesį aptarnaujami daugiau nei 800 tūkst. klientų;
 • per metus priimami ir išsiunčiami apie 44 mln. laiškų;
 • kasmet gaunamos ir išsiunčiamos apie 16 mln. siuntų;
 • daugiau nei 200 modernių LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalų, kurių skaičius sparčiai auga;
 • 10 logistikos centrų, kuriuose nudirbamas didžiausias nematomas pašto darbas – kasdien surūšiuojami ir perskirstomi tūkstančiai laiškų ir siuntinių.

Siekdami klientams užtikrinti šiuolaikines paslaugas, įgyvendiname didelius pokyčius: mobiliojo laiškininko projektą, kuris pašto paslaugas atokių vietovių gyventojams leidžia gauti šiuolaikiškai ir itin patogiai – tiesiai į namus; pagal naują koncepciją aktyviai atnaujinami pašto skyriai visoje Lietuvoje, taip gerinant ne tik paslaugų kokybę, bet ir darbo sąlygas; vienas didžiausių Lietuvos pašto investicinių projektų – automatizuoto logistikos centro, kuris leis skirstymą atlikti keliais kartais efektyviau, statybos.

Viena iš pagrindinių Lietuvos pašto teikiamų paslaugų – tarptautinių pašto siuntų pervežimas, neišvengiamai sietinas su muitinės procedūromis. Lietuvos paštas – universaliosios pašto paslaugos teikėjas (paskirtasis pašto operatorius), galintis teikti tarptautines paslaugas pagal Pasaulinę pašto konvenciją ir Lietuvos Respublikoje importuoti, eksportuoti ir gabenti tranzitu pašto siuntas, naudojant Pasaulinės pašto sąjungos nustatytos formos dokumentus.

Pašto siuntų siuntėjų arba gavėjų vardu deklaruojame prekes, pateikiame siuntas muitinei patikrai, saugome jas kol bus įformintos muitinės procedūros, surenkame iš klientų muitinės apskaičiuotas mokėtinas importo mokesčių sumas (kai taikytina) ir atsiskaitome su muitine.

Taip pat aktyviai dalyvaujame kuriant naujus tarptautinius pašto paslaugų produktus, tarp jų ir tiesiogiai susijusius su siuntose atgabentų prekių deklaravimo supaprastinimu ir importo mokesčių alternatyviu surinkimu. Siekdami muitinės formalumų pusę klientui padaryti kuo lengvesnę, o tam tikrais atvejais ir visai nematomą, ieškome visokeriopų palengvinimų. Mes rūpinamės, kad klientus siuntos pasiektų saugiai, greitai ir sklandžiai.

Agne Marcišauskaitė
Tarptautinio bendradarbiavimo skyrius I Projektų vadovė
Vilnius
a.marcisauskaite@post.lt
Ugnė Vozgirdaitė
Vilnius
u.vozgirdaite@post.lt
Gabrielė Gailiūnaitė
Vilnius
G.Gailiunaite@post.lt
Litcargus, UAB

Jau 30 metų Vilniaus ir Kauno oro uostuose teikiame aukščiausio lygio orlaivių antžeminio aptarnavimo paslaugas dešimtims oro bendrovėms. Užtikriname krovinių saugumą ir aukštą sandėliavimo darbų kokybę laikinojo saugojimo sandėlyje (Nr. VV0130). Atliekame importo ir eksporto, pašto siuntų, visų rūšių specialiųjų krovinių aptarnavimą. Muitinės tarpininko atstovai, turintys įgaliotojo siuntėjo ir ...

Jau 30 metų Vilniaus ir Kauno oro uostuose teikiame aukščiausio lygio orlaivių antžeminio aptarnavimo paslaugas dešimtims oro bendrovėms.


Užtikriname krovinių saugumą ir aukštą sandėliavimo darbų kokybę laikinojo saugojimo sandėlyje (Nr. VV0130). Atliekame importo ir eksporto, pašto siuntų, visų rūšių specialiųjų krovinių aptarnavimą. Muitinės tarpininko atstovai, turintys įgaliotojo siuntėjo ir įgaliotojo gavėjo statusą, atlieka pilną paslaugų kompleksą savo sferoje. Esame subjektas, turintis AEOF statusą. Tai mums leidžia suteikti papildomų naudų jūsų verslui: pirmenybę vykdant siuntų kontrolę, retesnį fizinį ir dokumentinį tikrinimą.


Vertiname savo klientų laiką bei taupome finansinius resursus. Mūsų komandos tikslas - kokybiškai atliktos paslaugos ir išpildyti klientų lūkesčiai.

Aliona Pileckaja
Muitinės tarpininko atstovo grupės vadovė
Vilnius
+370 6 059 8166
a.pileckaja@litcargus.lt
LTG Cargo, AB

„Lietuvos geležinkeliai“ kuria tvarią Lietuvos ateitį, suteikdami galimybę žmonėms ir kroviniams judėti švariau, efektyviau ir pažangiau. Drauge su dukterinėmis įmonėmis „Lietuvos geležinkeliai" sudaro didžiausią Baltijos šalyse geležinkelių grupę bei vieną svarbiausių darbdavių Lietuvoje.  „Lietuvos geležinkeliai“ nėra tik transporto bendrovė.

Tomas Marčiulionis
Vyriausiasis ekspertas
Vilnius
+37061647933
tomas.marciulionis@ltgcargo.lt
Marijampolės muitinės terminalas, UAB

UAB „Marijampolės muitinės terminalas“ įsteigta 2000 m. sausio 25 d.

Paslaugos:

 • Muitinės sandėlis ir laikinojo saugojimo sandėliai
 • Muitinės tarpininko paslaugos
 • Krovos darbai
 • Transporto priemonės svėrimas (iki 60 t.)
Eglė Abramavičienė
Vadovė
Marijampolė
+370 698 85698
egle.a@mterminal.lt
Muita, UAB

Muitinės procedūros yra mūsų ekspertinė sritis. Jūsų paslaugoms - visa muitinės specialistų komanda: aukštos kvalifikacijos muitinės tarpininkai, teisininkai ir ilgametę darbo muitinėje patirtį turintys konsultantai. Veiklą vykdome nuo 2010 m. Teikiame išskirtinai su muitine susijusias paslaugas ir siekiame tobulumo šioje kompleksiškoje bei nuolat kintančioje srityje. 2013 m. mūsų bendrovei buvo s...

Muitinės procedūros yra mūsų ekspertinė sritis. Jūsų paslaugoms - visa muitinės specialistų komanda: aukštos kvalifikacijos muitinės tarpininkai, teisininkai ir ilgametę darbo muitinėje patirtį turintys konsultantai. Veiklą vykdome nuo 2010 m. Teikiame išskirtinai su muitine susijusias paslaugas ir siekiame tobulumo šioje kompleksiškoje bei nuolat kintančioje srityje. 2013 m. mūsų bendrovei buvo suteiktas AEO statusas.

Esame įsitikinę, kad nėra geros logistikos grandinės be geros muitinės! Tad visa ką mes darome, skirta užtikrinti sklandžius ir taupius Jūsų muitinės formalumus. Mūsų teikiamos paslaugos:

 • Muitinės tarpininkai 24/7 visuose Lietuvos muitinės postuose
 • Tranzitas, eksportas Vokietijoje
 • Konsultacijos leidimų gavimo, kitais muitinės įgyvendinamų Europos Sąjungos teisės aktų taikymo klausimais.
 • Atvirieji ir uždarieji mokymai muitinės formalumų temomis.

Narystės: Muitinės praktikų asociacija (LCPA), Tarptautinė muitinės tarpininkų asociacijų federacija (IFCBA), Muitinės konsultacinio komiteto Klaipėdos regioninis pakomitetis, Klaipėdos prekybos pramonės ir amatų rūmai.

Jurgita Stanienė
Muitų atitikties skyriaus vadovė
Klaipėda
+370 603 90319
j.staniene@muita.eu

Jurgita yra sukaupusi didelę darbo patirtį muitinėje, ūkio subjektų patikrinimų skyriuje. Ji dalijasi sukaupta patirtimi, žiniomis bei įžvalgomis konsultuodama verslą muitų teisės klausimais ir vesdama mokymus.

Oregon Baltic, UAB

Oregon Baltic paslaugos skirtos muitinės tarpininkams, logistikos įmonėms bei įmonėms, susijusioms su prekių iš trečių šalių įvežimu į ar gabenimu per Europos Sąjungą bei Bendrojo tranzito šalis.UAB Oregon Baltic teikia paslaugas klientams Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje bei jiems užtikrina: reikiamo dydžio garantiją nenutrūkstamam prekių judėjimui - garantiją teikiamoms tranzito deklaracijoms...

Oregon Baltic paslaugos skirtos muitinės tarpininkams, logistikos įmonėms bei įmonėms, susijusioms su prekių iš trečių šalių įvežimu į ar gabenimu per Europos Sąjungą bei Bendrojo tranzito šalis.
UAB Oregon Baltic teikia paslaugas klientams Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje bei jiems užtikrina:

 • reikiamo dydžio garantiją nenutrūkstamam prekių judėjimui - garantiją teikiamoms tranzito deklaracijoms, galiojančią Jungtinėje Karalystėje, visose Europos Sąjungos bei Bendrojo tranzito šalyse;
 • galimybę administruoti visų rūšių tranzito deklaracijas ir su jomis susijusias Muitinės įstaigų pretenzijas - saugiai, paprastai ir operatyviai teikti tranzito deklaracijas muitinės įstaigoms Europos Sąjungoje, Jungtinėje Karalystėje bei Bendrojo tranzito šalyse ir valdyti su jomis susijusius duomenis bei informaciją.

https://www.oregonbaltic.com/ 

El.p.: info@oregonbaltic.com

Žana Kraučenkienė
Direktorė
Vilnius
+37061222144
zana.kraucenkiene@oregonbaltic.com
Orlen Lietuva, AB

Akcinė bendrovė „ORLEN Lietuva“ yra naftos perdirbimo įmonė, valdanti vienintelę Baltijos šalyse naftos produktų gamyklą, naftotiekių ir produktotiekio tinklą bei jūrinį naftos terminalą. Pagrindinės bendrovės veiklos sritys yra naftos produktų gamyba ir prekyba. Naftos perdirbimo produktų gamykloje per metus galima perdirbti apie 10 mln. tonų naftos. Akcinė bendrovė „ORLEN Lietuva“ yra viena žin...

Akcinė bendrovė „ORLEN Lietuva“ yra naftos perdirbimo įmonė, valdanti vienintelę Baltijos šalyse naftos produktų gamyklą, naftotiekių ir produktotiekio tinklą bei jūrinį naftos terminalą.

Pagrindinės bendrovės veiklos sritys yra naftos produktų gamyba ir prekyba. Naftos perdirbimo produktų gamykloje per metus galima perdirbti apie 10 mln. tonų naftos.

Akcinė bendrovė „ORLEN Lietuva“ yra viena žinomiausių ir itin didelę įtaką Lietuvos ekonomikai darančių bendrovių. Ji yra didžiausia šalyje mokesčių mokėtoja, didžiausia Lietuvos bendrovė pagal pajamas ir viena didžiausių šalies eksportuotojų.

Bendrovė — svarbiausia benzino ir dyzelino tiekėja Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Savo produkciją bendrovė taip pat eksportuoja į Vakarų Europą, JAV, Ukrainą ir kt. šalis.

Šiuo metu Bendrovė vykdo modernizavimo programą, kuria siekiama didinti veiklos efektyvumą, gerinti produktų kokybę, užtikrinti saugą darbe ir aplinkos išsaugojimą ateities kartoms.

Vienintelis Akcinės bendrovės „ORLEN Lietuva“ akcininkas yra Rytų ir Centrinės Europos naftos perdirbimo sektoriaus lyderis — Lenkijos naftos koncernas „Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A.“.

Katryna Baltmiškienė
Vyresnioji eksporto importo deklarantė
Mažeikiai
Katryna.Baltmiskiene@orlenlietuva.lt
Sigita Bilkštienė
Muitinės procedūrų grupės vadovė
Mažeikiai
+37069880585
Sigita.Bilkstiene@orlenlietuva.lt
Eglė Treinienė
Mokesčių ir muitinės procedūrų direktorė
Mažeikiai
+370 61 726 025
Egle.Treiniene@orlenlietuva.lt
Ormina, UAB

UAB „Ormina “ – sandėliavimo (15000 m2  sandėlių ir  3000 m2 sandėlio aikštelė ) ir muitinės tarpininko paslaugų teikėja. Įmonė turi muitinės sandėlius  su geležinkelio atšaka, laikinojo  saugojimo sandėlį  ir komercinį sandėlį (3PL paslaugos). Profesionalų komanda padeda planuoti, organizuoti ir atlikti pervežimus , muitinės procedūras ir krovos darbus optimaliausiu (laiko ir išlaidų) būdu. 2017 ...

UAB „Ormina “ – sandėliavimo (15000 m2  sandėlių ir  3000 m2 sandėlio aikštelė ) ir muitinės tarpininko paslaugų teikėja. Įmonė turi muitinės sandėlius  su geležinkelio atšaka, laikinojo  saugojimo sandėlį  ir komercinį sandėlį (3PL paslaugos). Profesionalų komanda padeda planuoti, organizuoti ir atlikti pervežimus , muitinės procedūras ir krovos darbus optimaliausiu (laiko ir išlaidų) būdu. 2017 m. įmonei suteiktas AEO  statusas.

Violeta Džiugelienė
Muitinės tarpininko atstovė
Vilnius
+370 699 60423
viola@ormina.lt
PricewaterhouseCoopers, UAB

„PwC“ įmonių narių tinklo, jungiančio daugiau nei 295 000 darbuotojų 156 šalyse, tikslas – didinti pasitikėjimą visuomenėje ir spręsti svarbias problemas, teikiant audito, konsultacijų ir mokesčių bei teisines paslaugas. „PwC“ firma Lietuvoje turi biurus Vilniuje ir Klaipėdoje, kuriuose dirba daugiau kaip 180 darbuotojų, kasdien bendradarbiaujančių su kolegomis iš viso pasaulio. Bendrovė yra vien...

„PwC“ įmonių narių tinklo, jungiančio daugiau nei 295 000 darbuotojų 156 šalyse, tikslas – didinti pasitikėjimą visuomenėje ir spręsti svarbias problemas, teikiant audito, konsultacijų ir mokesčių bei teisines paslaugas.

„PwC“ firma Lietuvoje turi biurus Vilniuje ir Klaipėdoje, kuriuose dirba daugiau kaip 180 darbuotojų, kasdien bendradarbiaujančių su kolegomis iš viso pasaulio. Bendrovė yra viena iš didžiausių profesines paslaugas verslui iš „vienų rankų“ teikiančių įmonių, veikiančių Lietuvos rinkoje, ir teikia finansų, sandorių, verslo konsultacijų, technologijų, apskaitos ir mokesčių paslaugas bei turi advokatų kontorą „PwC Legal“.

Viena iš „PwC“ specializacijų – muitų klausimai: nuo procesų efektyvinimo, pagalbos gaunant leidimus, konsultacijų muitinės procedūrų klausimais iki atstovavimo mokestinių patikrinimų ar ginčų metu.

Pagrindiniai „PwC“ klientai – Lietuvos įmonės bei Lietuvoje veikiančios užsienio bendrovės. Įmonė kasmet suteikia konsultacijas daugiau kaip 700 klientų iš įvairių verslo sektorių, o įgyta patirtis leidžia geriau suprasti konkretaus kliento poreikius bei keliamus reikalavimus.

„PwC“ išskirtinumas – tarptautiškumas, verslo supratimas, technologinių inovacijų įgyvendinimas bei dėmesys naujoms galimybėms.

Monika Bielskienė
Netiesioginiai mokesčiai | Projektų vadovė | Advokatė
Vilnius
+370 687 62094
monika.bielskiene@pwc.com

Monika Bielskienė, turinti daugiau nei 15 m. mokestinės patirties, vadovauja netiesioginių mokesčių ir muitų projektams „PwC“ Lietuvoje. Ji konsultuoja muitinės ir kitų mokesčių klausimais, atstovauja klientus bendraujant su muitine ir VMI, taip mokestinių tyrimų, patikrinimų, derybų bei mokestinių ginčų metu. Taip pat veda vidinius ir išorinius mokymus, rengia straipsnius muitų ir PVM klausimais, yra žurnalo "Muitų teisė praktikams" redakcinės kolegijos narė, Muitinės žinių instituto (Customs Knowledge Institute, CKI) ekspertė.

RS Cargo, UAB

UAB "RS Cargo" - įsikūrusi 2008 metų pavasarį. Pagrindinė mūsų įmonės veikla – muitinės tarpininkavimo paslaugos. Nuo 2017 m. mums išduotas AEO (mutinės formalumų supaprastinimo) sertifikatas. Teikiame importo, eksporto, tranzito paslaugas Vilniaus oro uosto bei kituose Vilniaus terminaluose. Forminame laikino įvežimo bei išvežimo deklaracijas. Mūsų komanda pasiryžusi atlikti savo užduotis taip, k...

UAB "RS Cargo" - įsikūrusi 2008 metų pavasarį. Pagrindinė mūsų įmonės veikla – muitinės tarpininkavimo paslaugos. Nuo 2017 m. mums išduotas AEO (mutinės formalumų supaprastinimo) sertifikatas. Teikiame importo, eksporto, tranzito paslaugas Vilniaus oro uosto bei kituose Vilniaus terminaluose. Forminame laikino įvežimo bei išvežimo deklaracijas. Mūsų komanda pasiryžusi atlikti savo užduotis taip, kad klientas visada būtų patenkintas paslaugų kokybe, kaina bei aptarnavimu.

Rimas Jančiauskas
Muitinės tarpininkas
Vilnius
+370 612 64079
rimas.janciauskas@rscargo.lt
Gintaras Kalnikas
Muitinės tarpininkų grupės vadovas
Vilnius
+370 620 40799
gintaras.kalnikas@rscargo.lt
Skubios siuntos, UAB

UAB „SKUBIOS SIUNTOS“ įkurta JAV 1907 m. kaip kurjerinė kompanija, UPS išaugo į didžiulę tarptautinę korporaciją, kurios prekės ženklas yra vienas žinomiausių ir labiausiai vertinamų pasaulyje. UPS tapo didžiausia pasaulyje siuntų pristatymo kompanija ir pirmaujančiu specializuotų transportavimo ir logistikos paslaugų tiekėju. Kiekvieną dieną UPS valdo siuntų, informacijos ir finansinius srautus...

UAB „SKUBIOS SIUNTOS“ įkurta JAV 1907 m. kaip kurjerinė kompanija, UPS išaugo į didžiulę tarptautinę korporaciją, kurios prekės ženklas yra vienas žinomiausių ir labiausiai vertinamų pasaulyje.

UPS tapo didžiausia pasaulyje siuntų pristatymo kompanija ir pirmaujančiu specializuotų transportavimo ir logistikos paslaugų tiekėju.

Kiekvieną dieną UPS valdo siuntų, informacijos ir finansinius srautus daugiau nei 200 pasaulio šalių ir teritorijų.

Gertrūda Bakšienė
Muitinės tarpininkų grupės koordinatorė
Kaunas
+370 694 30119
gertruda.baksiene@ups.lt
SMK Aukštoji mokykla

SMK Aukštoji mokykla yra didžiausia Lietuvoje nevalstybinė aukštoji mokykla, veikianti nuo 1994 metų. Įsikūrusi Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Kolegija siūlo platų studijų programų pasirinkimą informatikos, sveikatos, menų, verslo ir viešosios vadybos, teisės, socialinių mokslų studijų krypčių grupėse. Tai išskirtinė kūrybiškų ir laisvai mąstančių žmonių bendruomenė, kurioje bręsta idėjos, kuriamo...

SMK Aukštoji mokykla yra didžiausia Lietuvoje nevalstybinė aukštoji mokykla, veikianti nuo 1994 metų. Įsikūrusi Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Kolegija siūlo platų studijų programų pasirinkimą informatikos, sveikatos, menų, verslo ir viešosios vadybos, teisės, socialinių mokslų studijų krypčių grupėse. Tai išskirtinė kūrybiškų ir laisvai mąstančių žmonių bendruomenė, kurioje bręsta idėjos, kuriamos naujos žinios, formuojasi ilgalaikiai santykiai. Kolegijoje vystomas alternatyvus mokslo modelis, derinantis praktinių ir teorinių žinių suteikimą su individualumo svarba, nuolatine asmenybės raida bei saviugda. Nekasdieniškos, įdomios, išsiskiriančios studijos kuria modernų požiūrį ne tik į mokslą, bet ir pačią studijų aplinką, o stipri vertybių platforma padeda sukurti unikalų asmenybės identitetą, kuris skatina generuoti idėjas ir mąstyti kitaip, nepaisant tradicinių ribų.

Kristina Stonkuvienė
Studijų programų vadovė
Klaipėda
+37064730286
kristina.stonkuviene@smk.lt
Spectrum Logistika, UAB

UAB ,,Spectrum logistika‘‘ veiklą vykdo nuo 2011 metų Vilniuje, Lietuvoje. Įmonė užsiima ne tik tarptautiniu krovinių pervežimu iš Europos Sąjungos šalių iki Vilniaus ir jų sandėliavimu nuosavuose muitinės bei laikinojo saugojimo sandėliuose, bet teikia ypatingai profesionalų logistinių paslaugų kompleksą nuo prekių pirkimo iki muitinės procedūrų atlikimo. Aliekamos visos europinės muitinės proced...

UAB ,,Spectrum logistika‘‘ veiklą vykdo nuo 2011 metų Vilniuje, Lietuvoje. Įmonė užsiima ne tik tarptautiniu krovinių pervežimu iš Europos Sąjungos šalių iki Vilniaus ir jų sandėliavimu nuosavuose muitinės bei laikinojo saugojimo sandėliuose, bet teikia ypatingai profesionalų logistinių paslaugų kompleksą nuo prekių pirkimo iki muitinės procedūrų atlikimo. Aliekamos visos europinės muitinės procedūros.

Įmonės tikslas – maksimalus logistikos grandžių optimizavimas. Įmonei suteiktas įgalioto siuntėjo (gavėjo) statusas Lietuvos Respublikos muitinėje, taip pat įmonė turi AEO sertifikatą, yra pripažįstama kaip saugus bei patikimas partneris, o muitinės procedūras gali atlikti supaprastinta tvarka.

Svarbiausia įmonės vertybė – žmonės (darbuotojai, partneriai ir klientai). Vykdoma atvira ir sąžininga komunikacija.

Ernest Ivaško
Direktorius
Vilnius
+370 615 633 11
ernest@smlogistika.lt
Terminalas LT, UAB

UAB Terminalas LT yra neutralus tranzitinių krovinių konsolidatorius, įgaliotasis ekonominės veiklos vykdytojas, turintis AEO sertifikatą.
Teikiame muitinės tarpininkų bei sandėlio paslaugas. Mūsų pagrindinė vertybė: klientas – partneris. Mes augame kartu su savo klientais.

Irina Duleva
Vadovė
Vilnius
+370 670 26146
id@terminalas.eu
Transekspedicija, UAB

UAB „Transekspedicija”- tai lietuviško kapitalo logistikos įmonė, įkurta 1990 m. Vilniuje. UAB „Transekspedicija“ įsikūrusi naujame šiuolaikiniame transporto ir logistikos centre, strategiškai patogioje vietoje, šalia „Via Baltica“ magistralės, Vilnius-Panevėžys kelio 16-ame kilometre. Klientams teikiame įvairias kvalifikuotas logistikos paslaugas.Mūsų logistikos centras: Strategiškai patogi v...

UAB „Transekspedicija”- tai lietuviško kapitalo logistikos įmonė, įkurta 1990 m. Vilniuje.

UAB „Transekspedicija“ įsikūrusi naujame šiuolaikiniame transporto ir logistikos centre, strategiškai patogioje vietoje, šalia „Via Baltica“ magistralės, Vilnius-Panevėžys kelio 16-ame kilometre. Klientams teikiame įvairias kvalifikuotas logistikos paslaugas.

Mūsų logistikos centras:

 • Strategiškai patogi vieta
 • A + klasės energijos pastatai
 • 100% Žalia energija
 • Nuotekų biologinio valymo sistema
 • Šiukšlių rūšiavimas ir šalinimas
 • Patogios darbo sąlygos darbuotojams
 • Nuosavi A+ tipo ir muitinės sandėliai, plotas 60 000 m2
 • Muitinės postas terminalo patalpose

Klientams teikiame:

 • tarptautinių pervežimų paslaugas
 • kvalifikuotas muitinės tarpininkų paslaugas
 • 3PL paslaugas
 • krovinių distribucijos paslaugas
 • sandėliavimo paslaugas
 • krovinių pakavimo bei žymėjimo paslaugas
 • pakrovimo ir iškrovimo paslaugas

Terminale veikia  „Žirmūnų“ muitinės postas LTVR4000.  Muitinės postas ir tarpininkai dirba 6 dienas per savaitę.

Mūsų bendrovė yra Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava” narė.

Esame subjektas turintis AEO /įgalioto siuntėjo /įgalioto gavėjo statusą.

AEO nauda verslui:

 • Pirmenybė kontrolei ;
 • Retesnis fizinis ir dokumentų tikrinimas;
 • Pirmenybė vykdant siuntų kontrolę, jeigu jos buvo pasirinktos tikrinimui;
 • Tikrinimo vietos pasirinkimas; 
 • MDAS apdorojamos pirmumo tvarka.

Patyrę muitinės tarpininko atstovai atlieka visas muitinės tarpininkų paslaugas, įskaitant įmonės muitinės sandėlyje:

 • Eksporto deklaracija;
 • Importo deklaracija;
 • Laikinojo saugojimo sandėlio deklaracija;
 • Muitinės sandėlio deklaracija;
 • Laikino įvežimo, laikino įvežimo perdirbti/reeksporto procedūra;
 • CMR važtaraščio užpildymas;
 • TIR -Carnet pildymas;
 • Tranzitas nuo LT pasienio;
 • Tranzitas nuo LV pasienio;
 • CHED A/D/P/PP;
 • Elektroninis eksporto manifestas;
 • EORI kodo suteikimas: konsultavimas, gavimas;
 • Leidimų gavimas muitinėje; administravimas;
 • EUR 1 , A.TR, FITO, VET – sertifikatai: konsultavimas, gavimas;
 • Intrastato ataskaitos pildymas;
 • Prekių naikinimas/utilizavimas.

Sklandžiai veikianti logistikos sistema – tai sėkmingos veiklos užsienio rinkoje pagrindas. Bendradarbiaudami su mūsų kompanija, galite lengvai pasinaudoti Baltijos šalių regiono privalumais ir išplėsti savo verslo klientų ratą.

Vertiname kiekvieną klientą, nepriklausomai nuo krovinio dydžio ar kitų aspektų!

Božena Kalantienė
Logistikos plėtros vadovė
Vilnius
+370 640 27 400
bozena.kalantiene@transekspedicija.lt
Translaineris, UAB

MUITINĖS TARPININKO PASLAUGOSDu dešimtmečius sėkmingai teikiame muitinės tarpininko paslaugas. Pasitelkę ilgametę patirtį, patyrusių darbuotojų komandą bei išskirtinį dėmesį savo klientams, užtikriname greitą, profesionalų bei patikimą siuntų deklaravimo paslaugą. Muitiname siuntas atvykusias iš trečiųjų šalių. Mes didžiuojamės, jog jau daugiau nei dvidešimt metų esame patikimi muitinės tarpininka...

MUITINĖS TARPININKO PASLAUGOS
Du dešimtmečius sėkmingai teikiame muitinės tarpininko paslaugas. Pasitelkę ilgametę patirtį, patyrusių darbuotojų komandą bei išskirtinį dėmesį savo klientams, užtikriname greitą, profesionalų bei patikimą siuntų deklaravimo paslaugą. Muitiname siuntas atvykusias iš trečiųjų šalių. Mes didžiuojamės, jog jau daugiau nei dvidešimt metų esame patikimi muitinės tarpininkai, o mūsų muitinamos siuntos greitai ir saugiai pasiekia gavėją. Sukaupę milžinišką patirtį, savo klientams užtikriname – siuntų muitinimo procedūros nesukels jokių rūpesčių!

Rita Baranauskienė
Direktorė
Vilnius
+370 686 37040
rita@translaineris.lt
Transtira, UAB

UAB "Transtira" yra viena didžiausių, moderniausių ir labiausiai patyrusių Lietuvos privataus kapitalo įmonė, teikianti transporto ir logistikos paslaugas Europoje. Savo verslą pradėjome 1993 m., siekdami įgyti tarptautinį pripažinimą ir tapti pagrindiniu partneriu tarptautinėse tiekimo grandinėse. Mes siūlome visas dalinių ir multimodalinio transporto paslaugas. Turinti daugiau nei 25 metų patirt...

UAB "Transtira" yra viena didžiausių, moderniausių ir labiausiai patyrusių Lietuvos privataus kapitalo įmonė, teikianti transporto ir logistikos paslaugas Europoje. Savo verslą pradėjome 1993 m., siekdami įgyti tarptautinį pripažinimą ir tapti pagrindiniu partneriu tarptautinėse tiekimo grandinėse. Mes siūlome visas dalinių ir multimodalinio transporto paslaugas. Turinti daugiau nei 25 metų patirtį valdant šiuos sudėtingus procesus, mūsų ekspertų komanda gali rasti geriausius maršrutus ir kainas klientams. UAB "Transtira" taip pat teikia muitinės tarpininkų paslaugas. Svarbu paminėti, kad mes turime nuosavus muitinės ir laikinojo saugojimo sandėlius bei AEO sertifikatą, kuris suteikia mums galimybę atlikti supaprastintas muitinės procedūras.

Edmundas Mikalauskas
Ekspedicijos skyriaus vadovas
Grigiškės
+370 686 77767
edmundas@transtira.lt
Tranzito paslaugų centras, UAB

UAB „Tranzito paslaugų centras" – didžiausi Kauno regione muitinės tarpininkai. Mūsų įmonių grupė kartu su partneriais, dirbančiais Lietuvoje ir kitose pasaulio vietose, 24/7 teikia krovinių gabenimo „nuo durų iki durų“ paslaugas. Dirbame „vieno langelio“ principu, aptarnaujame visas kryptis ir transporto rūšis. Atstovaujame klientų interesus ES ir trečiųjų šalių muitinėse, teikiame visokeriopą te...

UAB „Tranzito paslaugų centras" – didžiausi Kauno regione muitinės tarpininkai. Mūsų įmonių grupė kartu su partneriais, dirbančiais Lietuvoje ir kitose pasaulio vietose, 24/7 teikia krovinių gabenimo „nuo durų iki durų“ paslaugas. Dirbame „vieno langelio“ principu, aptarnaujame visas kryptis ir transporto rūšis. Atstovaujame klientų interesus ES ir trečiųjų šalių muitinėse, teikiame visokeriopą teisinę, informacinę ir kitą reikalingą pagalbą. Turime ir išvystytą sandėliavimo infrastruktūrą. Teikiame kokybiškas 3PL paslaugas. Visada siūlome lankstų aptarnavimą ir geras kainas, todėl klientai dažnai renkasi mus, kaip ilgalaikį kompleksiškų paslaugų teikėją!

Giedrius Lubas
Direktorius
Kaunas
+370 687 71344
info@tpc.eu
Vakarų krova, UAB

Įmonės veikla: krauna ir sandėliuoja biriuosius (įvairius žemės ūkio produktus, trąšas, druską, kaoliną ir kt.), suverstinius (metalo laužą, skaldą, kalkakmenį, durpes ir kt.), skystuosius (biodyzeliną, melasą ir kt.) bei generalinius krovinius (apvalią medieną, įvairius pakuotus krovinius), taip pat stambiagabaričius ir sunkiasvorius įrengimus bei ratinę techniką. Bendrovėje veikia keturi special...

Įmonės veikla: krauna ir sandėliuoja biriuosius (įvairius žemės ūkio produktus, trąšas, druską, kaoliną ir kt.), suverstinius (metalo laužą, skaldą, kalkakmenį, durpes ir kt.), skystuosius (biodyzeliną, melasą ir kt.) bei generalinius krovinius (apvalią medieną, įvairius pakuotus krovinius), taip pat stambiagabaričius ir sunkiasvorius įrengimus bei ratinę techniką. Bendrovėje veikia keturi specializuoti terminalai, skirti biriesiems ir skystiesiems produktams sandėliuoti ir krauti iš (į) laivų (-us).

Bendrovė taip pat teikia krovinių fasavimo, rūšiavimo ir komplektavimo, laivų priėmimo ir kitas logistikos paslaugas.

Turimi sertifikatai: ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Sabina Rudzinskienė
Deklarantė
Klaipėda
+370 616 34392
deklarantai@wsy.lt
Velesas, UAB

UAB "Velesas" – pradėjo savo veiklą kaip transpoto bendrovė 2011 metais, nuo 2017 metų muitinės tarpininkas, nuo 2020 metų muitinės sandėlio, laikinojo saugojimo sandėlio bei komercinio sandėlio savininkas, teikiantis pilną logistikos paslaugų kompleksą. UAB "Velesas" muitinės tarpininkas atlieka eksporto, importo ir specialiąsias procedūras. Muitinės tarpininko atstovų patirtis užtikrina muitinė...

UAB "Velesas" – pradėjo savo veiklą kaip transpoto bendrovė 2011 metais, nuo 2017 metų muitinės tarpininkas, nuo 2020 metų muitinės sandėlio, laikinojo saugojimo sandėlio bei komercinio sandėlio savininkas, teikiantis pilną logistikos paslaugų kompleksą.

UAB "Velesas" muitinės tarpininkas atlieka eksporto, importo ir specialiąsias procedūras. Muitinės tarpininko atstovų patirtis užtikrina muitinės procedūrų išmanymą, muitinės veiklą reglamentuojančių teisės aktų žinojimą, gebėjimą nepasimesti kritinėse bei stresinėse situacijose, todėl galime garantuoti kokybišką paslaugų suteikimą. 

Įmonė orientuojasi į ilgalaikį, abipusiškai naudingą, kokybišką ir efektyvų bendradarbiavimą. Esame Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“nariai ir Muitinės praktikų asociacijos nariai.

UAB "Velesas" suteiktas AEO sertifikatas, įgaliotojo siuntėjo statusas atliekant Sąjungos ir bendrąją tranzito procedūrą, įgaliotojo gavėjo statusas užbaigiant TIR procedūrą, įgaliotojo gavėjo statusas užbaigiant Sąjungos ir bendrąją tranzito procedūrą bei išduotas leidimas naudoti specialias plombas.

Taip pat bendrovei yra suteiktas leidimas, kuris leidžia prekių turėtojui pateikti prekes muitinei priimtinoje vietoje.

Ana Dubrova
Marketingo vadovė
Vilnius
+370 645 55456
info@velesas.lt
Vilniaus Transimeksa, UAB

Šiuo metu įmonių grupė TRANSIMEKSA - tai daugiau, kaip 10 Lietuvos ir užsienio įmonių. Visos šios įmonės buvo įkurtos ir susijungė, kad galėtų patenkinti visus klientų lūkesčius tik pačiais geriausiais logistikos sprendimais, paremtais novatoriškumu, saugumu ir kokybe.  UAB „Vilniaus Transimeksa“  – sandėliavimo (46 250 m2 ploto sandėlių) ir muitinės tarpininko paslaugų teikėja. Įmonė turi muiti...

Šiuo metu įmonių grupė TRANSIMEKSA - tai daugiau, kaip 10 Lietuvos ir užsienio įmonių. Visos šios įmonės buvo įkurtos ir susijungė, kad galėtų patenkinti visus klientų lūkesčius tik pačiais geriausiais logistikos sprendimais, paremtais novatoriškumu, saugumu ir kokybe. 

UAB „Vilniaus Transimeksa“  – sandėliavimo (46 250 m2 ploto sandėlių) ir muitinės tarpininko paslaugų teikėja. Įmonė turi muitinės sandėlius (vienas iš jų su geležinkelio atšaka), laikinojo  saugojimo sandėlis, akcizinį sandėlį ir komercinį sandėlį (3PL paslaugos). Profesionalų komanda padeda planuoti, organizuoti ir atlikti pervežimus ir muitinės procedūras optimaliausiu (laiko ir išlaidų) būdu. 2017 m. įmonei suteiktas AEO  statusas.

Vida Balkienė
Direktoriaus pavaduotoja
Vilnius
+370 616 99003
v.balkiene@transimeksa.com

Įmonėje  atsakinga už muitinės tarpininkų veiklą, ryšius su muitine ir muitinimo paslaugų kokybę. Darbo patirtis - 20 metų.

Vingama, UAB

UAB „Vingama“ – profesionaliai dirbanti komanda, turime didžiulę kliento (-ų) atstovavimo muitinėje patirtį. Teikiame visų muitinės prosedūrų paslaugas, visoje Lietuvoje. Pagal kliento poreikius teikiame logistikos paslaugas keliais bei jūriniais konteineriais į bet kurią pasaulio šalį. Jūsų paslaugoms - aukštos kvalifikacijos muitinės tarpininkai. Veiklą vykdome nuo 2011 m. Teikiame išskirtinai ...

UAB „Vingama“ – profesionaliai dirbanti komanda, turime didžiulę kliento (-ų) atstovavimo muitinėje patirtį.

Teikiame visų muitinės prosedūrų paslaugas, visoje Lietuvoje. Pagal kliento poreikius teikiame logistikos paslaugas keliais bei jūriniais konteineriais į bet kurią pasaulio šalį. Jūsų paslaugoms - aukštos kvalifikacijos muitinės tarpininkai. Veiklą vykdome nuo 2011 m. Teikiame išskirtinai su muitine susijusias paslaugas ir siekiame tobulumo šioje kompleksiškoje bei nuolat kintančioje srityje.

Pagrindinis mūsų įmonės tikslas - ilgalaikis bendradarbiavimas su klientais ir kokybiškas poreikių tenkinimas. Kilus klausimams ar abejonėms galimos konsultacijos, kurių metu pateikiama naujausia informacija, duodami profesionalūs patarimai. Mūsų profesionalus kolektyvas užtikrina tinkamą kainos ir kokybės santykį.

Glaudžiai bendradarbiaujame su aukštos kvalifikacijos teisininkais advokatų profesine bendrija "KONSUS LEGAL".

editav28@gmail.com+370 696 03 032
Edita Vingevičienė
Direktorė
Kaunas
+370 696 03 032
editav28@gmail.com
VINGĖS TRANSSPHERE LOGISTIKA, UAB

Savo veiklą pradėjusi 2005 metais, VINGĖS TRANSSPHERE LOGISTIKA (Trakų r., Sausių k., autostrada Vilnius-Kaunas 22km) išaugo į logistikos įmonių konsorciumą VINGĖS LOGISTICS GROUP, kur kartu su partneriais VINGĖS TERMINALAS (Vilniaus r. Bareikiškių k., Minsko pl. 202) ir VINGĖS LOGISTIKA (Klaipėdos LEZ, Verslo g. 11) sėkmingai plėtoja veiklą jau kelis dešimtmečius. Plėsdami paslaugų apimtis ir ski...

Savo veiklą pradėjusi 2005 metais, VINGĖS TRANSSPHERE LOGISTIKA (Trakų r., Sausių k., autostrada Vilnius-Kaunas 22km) išaugo į logistikos įmonių konsorciumą VINGĖS LOGISTICS GROUP, kur kartu su partneriais VINGĖS TERMINALAS (Vilniaus r. Bareikiškių k., Minsko pl. 202) ir VINGĖS LOGISTIKA (Klaipėdos LEZ, Verslo g. 11) sėkmingai plėtoja veiklą jau kelis dešimtmečius. Plėsdami paslaugų apimtis ir skirdami ypatingą dėmesį jų kokybei, tapome vieni logistikos sektoriaus lyderių. Turėdami 3 logistikos centrus strategiškai itin patogiose lokacijose Lietuvoje (2 prie sostinės ir 1 uostamiestyje), kompetetingus darbuotojus, patikimus partnerius ir platų paslaugų spektrą, šiandien mes galime savo klientams pasiūlyti aukščiausios kokybės logistikos, sandėliavimo, muitinės tarpininkų, transporto ir kitas kompleksines paslaugas. Mūsų sandėlių tinklas užtikrina optimalų visų logistikos grandžių organizavimą bei siūlo rentabilius sprendimus, apimančius krovinių saugojimo, krovos, rūšiavimo, komplektavimo, ženklinimo, akcizinių markių klijavimo bei kitas paslaugas.

Mes valdome daugiau nei 81000 m2  sandėlius, turinčius muitinės, laikinojo saugojimo, akcizinio bei komercinio (3PL) sandėlio statusus. Įmonių grupė turi daugiau nei 315 darbuotojų, kurie sukuria klientams pridėtinę vertę visada ir visose procesų dalyse. Mūsų profesionalai, išsiaiškinę klientų poreikius, padeda planuoti, organizuoti bei atlikti visas kompleksines logistikos paslaugas pačiais moderniausiais bei optimaliausiais kainos ir kokybės atžvilgiu  metodais.

VINGĖS TRANSSPHERE LOGISTIKA turi AEO statusą, leidimą naudoti specialias plombas, leidimą prekių turėtojui pateikti prekes muitinei priimtinoje vietoje, taip pat įgalioto siuntėjo/gavėjo statusus atliekant bei užbaigiant Sąjungos ir bendrąsias tranzito bei TIR procedūras. Mūsų partneris VINGĖS TERMINALAS turi netgi muitinės postą ir savo paslaugas teikia 24/7 visą parą.

Nėra neišsprendžiamų problemų, kai turi profesionalias darbuotojų komandas. Ilgametė patirtis muitinės procedūrų vykdyme leidžia mums jaustis ramiais, nes puikiai išmanome muitinės procedūrų veiklą reglamentuojančius teisės aktus, todėl teikdami savo paslaugas mes jaučiame malonumą, ypač, kai galutiniame rezultate klientai šypsosi ir dėkoja.

Kokybė, pagarba klientui, lankstumas,  greitis ir komandinis darbas – tai mūsų kasdieniniai darbo varikliai. Mūsų tarptautinis devizas telpą į vieną žodį T-E-A-M: Together Everyone Achieves More.

Dainius Radzevičius
Muitinės tarpininko atstovų skyriaus vadovas
Vilnius
dainius@vtlogistika.lt
Rūta Bukėnienė
Projektų vadovė
Vilnius
ruta@vtlogistika.lt
Viktor Adamaitis
Direktorius
Vilnius
+37061373269
v.adamaitis@vtlogistika.lt
Vytauto Didžiojo universitetas

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) atpažįstamas kaip vienas iš 3 proc. geriausių pasaulio universitetų ir vienintelis šalyje siūlo artes liberales principais grįstas studijas.  Iš kitų Lietuvos universitetų VDU išsiskiria studentams suteikiama laisve rinktis, patiems projektuoti savo studijas. Studijos šiame Universitete reiškia visapusišką išsilavinimą ateities kūrėjams: platesnį akiratį, gebė...

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) atpažįstamas kaip vienas iš 3 proc. geriausių pasaulio universitetų ir vienintelis šalyje siūlo artes liberales principais grįstas studijas. 

Iš kitų Lietuvos universitetų VDU išsiskiria studentams suteikiama laisve rinktis, patiems projektuoti savo studijas. Studijos šiame Universitete reiškia visapusišką išsilavinimą ateities kūrėjams: platesnį akiratį, gebėjimą kritiškai įvertinti problemą iš skirtingų požiūrio taškų, mokėjimą prisitaikyti prie naujų žinių, priimti savarankiškus, kompetentingus sprendimus ir atskleisti savo lyderystės gebėjimus. Stojantieji gali rinktis iš daugybės studijų programų, priklausančių net 13 krypčių grupių.

Didžiausia VDU vykdomų tyrimų stiprybė – gebėjimas reaguoti į vis labiau globalizuotą ir konkurencingą klimatą, dinamiškai koreguojant prioritetines tyrimų sritis ir skatinant tolesnę mokslo plėtrą tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu. Universitetas vadovauja ir bendradarbiauja įvairiose „Horizon 2020“, „Jean Monnet“, COST, „Erasmus+“, „NordPlus“ programose, taip pat – Visuotinės dotacijos (Global Grant) ir sumanios specializacijos (Smart Specialization) programose, kurias vykdo Lietuvos mokslo taryba ir finansuoja Europos struktūriniai fondai.

Nacionaliniu mastu VDU tyrimai nuolat įvertinami aukščiausiais balais tarp Lietuvos aukštojo mokslo institucijų. Universitetas pirmauja humanitarinių, socialinių, biomedicinos mokslų ir menų srityse. Už dalyvavimą moksliniuose tyrimuose ir eksperimentinę plėtrą, pasiekimus ir nuopelnus kelioms dešimtims VDU mokslininkų įteikta reikšmingų premijų bei apdovanojimų, tarp jų – Nacionalinė mokslo bei Lietuvos nacionalinė kultūros ir meno premijos.

Šiuo metu VDU vykdo apie 100 projektų biotechnologijų, biofizikos, technologijų teisės, pedagogikos, sociologijos, filosofijos, kompiuterinės lingvistikos, kalbos įsisavinimo ir dvikalbystės, kūrybinių industrijų ir kitose srityse.

Astrida Miceikienė
VDU Žemės ūkio akademijos kanclerė
Kaunas
+370 656 80908
astrida.miceikiene@vdu.lt
Dr. Erika Besusparienė
Lektorė
Kaunas
erika.besuspariene@vdu.lt

Dr. Erika Besusparienė dirba lektore Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos Bioekonomikos plėtros fakultete, kuris rengdamas apskaitos ir finansų, logistikos ir prekybos, bei kitus specialistus, siekia suteikti ne tik ekonomikos ir vadybos žinias, tačiau siekia tvarios bioekonomikos ir kaimo vietovių plėtros, socialinės ir ekonominės pažangos.

VPA Logistics, UAB

UAB ,,VPA Logistics“  savo veiklą pradėjo 1996 m. Klaipėdos uoste. Šios įmonės profesionalus darbas bei inovaciniai sprendimai padėjo išaugti nuo vieno sandėlio – šaldytuvo iki daugiafunkcinio logistikos terminalo Baltijos logistikos centre, kuriame siūlomos visos logistikos ir sandėliavimo paslaugos. Bendrovėje teikiamos sandėliavimo, krovos, transporto ekspedijavimo, muitinės dokumentų tvarkymo,...

UAB ,,VPA Logistics“  savo veiklą pradėjo 1996 m. Klaipėdos uoste. Šios įmonės profesionalus darbas bei inovaciniai sprendimai padėjo išaugti nuo vieno sandėlio – šaldytuvo iki daugiafunkcinio logistikos terminalo Baltijos logistikos centre, kuriame siūlomos visos logistikos ir sandėliavimo paslaugos. Bendrovėje teikiamos sandėliavimo, krovos, transporto ekspedijavimo, muitinės dokumentų tvarkymo, tarptautinių laivų agentavimo, krovinių pervežimo geležinkeliu organizavimo, konteinerių pervežimo organizavimo paslaugos.

"VPA Logistics" darbuotojai yra savo srities profesionalai, kurie dirba stropiai, kad būtų patenkinti kiekvieno kliento poreikiai bei surasti šiandien geriausi logistikos bei sandėliavimo sprendimai.

Daiva Vičiulienė
Muitinės operacijų padalinio vadovė
Klaipėda
+370 652 65 159
daivav@vpalogistics.eu
WALLESS, APB

WALLESS visose Baltijos šalyse teikia plataus spektro verslo teisės paslaugas M&A, bankininkystės ir finansų, konkurencijos, komercinės teisės, reguliuojamų rinkų bei atitikties, viešųjų pirkimų, mokesčių ir muitų, privačios gerovės, nekilnojamojo turto, ginčų sprendimo srityse. Teikdama muitų teisės paslaugas WALLESS padeda klientams bendradarbiaujant su muitinės įstaigomis, konsultuoja muitų...

WALLESS visose Baltijos šalyse teikia plataus spektro verslo teisės paslaugas M&A, bankininkystės ir finansų, konkurencijos, komercinės teisės, reguliuojamų rinkų bei atitikties, viešųjų pirkimų, mokesčių ir muitų, privačios gerovės, nekilnojamojo turto, ginčų sprendimo srityse. Teikdama muitų teisės paslaugas WALLESS padeda klientams bendradarbiaujant su muitinės įstaigomis, konsultuoja muitų atitikties klausimais, atstovauja visų lygių (įskaitant ES teismus) mokestiniuose ginčuose.

Dr. Aistė Medelienė
Partnerė | Advokatė
Vilnius
+370 612 27333
aiste.medeliene@walless.com

Dr. Aistė Medelienė jau daugiau kaip 20 metų praktikuoja mokesčių ir muitų teisės srityse. Savo profesinę karjerą pradėjusi Mokestinių ginčų komisijoje prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės, kurioje nagrinėjo taip pat ir mokestinius ginčus su Lietuvos muitine, vėliau dešimtmetį dėstė Muitų teisės kursą Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Finansų ir mokesčių specializacijos studentams, yra vadovėlio „Mokesčių teisė“ bendraautorė. Dirbdama advokate, Aistė atstovauja savo klientus santykiuose su muitine, taip pat ir mokestiniuose ginčuose, įskaitant atstovavimą Europos Sąjungos Teisingumo Teisme.

Tapk asociacijos nariu!