Nariai

Skelbiame informaciją apie tuos narius, kurie sutiko, kad informacija būtų paskelbta.

Valdybos nariai

AAA Law, APB

„AAA Law“ verslo teisės ir intelektinės nuosavybės apsaugos paslaugas teikia visose Baltijos šalyse, kuriose vienija daugiau kaip 50 savo srities profesionalų. Atstovaujame klientams ir ieškome geriausio sprendimo tiek kasdieninėje įmonių veikloje, tiek susidūrus su specifiniais klausimais ar ginčais. Mūsų komanda viena iš nedaugelio Lietuvoje teikia visapusišką pagalbą muitų teisės ir prekių tarp...

„AAA Law“ verslo teisės ir intelektinės nuosavybės apsaugos paslaugas teikia visose Baltijos šalyse, kuriose vienija daugiau kaip 50 savo srities profesionalų. Atstovaujame klientams ir ieškome geriausio sprendimo tiek kasdieninėje įmonių veikloje, tiek susidūrus su specifiniais klausimais ar ginčais. Mūsų komanda viena iš nedaugelio Lietuvoje teikia visapusišką pagalbą muitų teisės ir prekių tarptautinio tiekimo klausimais, padeda atstovaujant muitinės institucijose, atliekant įmonių patikrinimus ar kilus ginčams. Eksportu ir importu užsiimančioms įmonėms padedame optimizuoti prekių tiekimo veiklą, apsaugoti klientų interesus einant į užsienio rinkas ir užtikrinti prekybai taikomų reikalavimų įgyvendinimą.

Jonas Sakalauskas
Partneris, advokatas
+370 615 73217
j.sakalauskas@aaalaw.eu

Specializuojasi verslo ginčų sprendimo bei muitų teisės srityse. Jonas konsultuoja prekių tiekimo ir muitų teisės reguliavimo klausimais eksporto bei importo įmones, atstovauja įmonėms ginčuose su muitine.

DHL Lietuva, UAB

DINAMIŠKA PASAULINĖ TIEKIMO GRANDINĖ PRASIDEDA NUO JŪSŲ DURŲ SLENKSČIO Šiandien klientai yra nuolat užsiėmę ir nori, kad jų produktai juos pasiektų greičiau ir pigiau nei bet kada anksčiau. Pasaulis vis labiau tarpusavyje sujungiamas. Todėl jūsų tiekimo grandinei valdyti reikalingas galingas tarptautinis tinklas. Turėdami 380 000 darbuotojų daugiau kaip 220 viso pasaulio šalių ir teritorijų mes ...

DINAMIŠKA PASAULINĖ TIEKIMO GRANDINĖ PRASIDEDA NUO JŪSŲ DURŲ SLENKSČIO

Šiandien klientai yra nuolat užsiėmę ir nori, kad jų produktai juos pasiektų greičiau ir pigiau nei bet kada anksčiau. Pasaulis vis labiau tarpusavyje sujungiamas. Todėl jūsų tiekimo grandinei valdyti reikalingas galingas tarptautinis tinklas.

Turėdami 380 000 darbuotojų daugiau kaip 220 viso pasaulio šalių ir teritorijų mes pasiekiame daugiau žmonių nei bet kada anksčiau. Ir mes jau galvojame, koks pasaulis bus 2050 m., todėl ruošiamės ateityje laukiantiems logistikos iššūkiams.

Nes mes ne tik pristatome siuntų paketus. Mūsų tikslas – teikti mūsų klientams džiaugsmą ir gerovę. Visur. Kasdien.

Pritaikyti logistikos sprendimai visame pasaulyje

Kad ir kokia būtų problema, mes rasime jos sprendimą. Dešimtys metų patirties, novatoriškos technologijos ir 380 000 aistringų specialistų komanda leidžia mums pasiūlyti tobulą logistikos sprendimą jūsų verslo poreikiams. Peržiūrėkite mūsų išskirtinius siuntų gabenimo sprendimus.

Keli mūsų ypatingieji pristatymai

DHL transportuoja viską: nuo didelių gabaritų krovinių krovininiais lėktuvais iki mažų paketų gyvybėms gelbėti „Parcelcopter“ pagalba.

Deutsche Post“ ir DHL sudaro pirmaujančią pasaulyje pašto ir logistikos paslaugų grupę. Kartu mes turime neprilygstamą standartizuotų produktų ir novatoriškų specialiai pritaikytų sprendimų portfelį. O su savo 2020 m. srategija mes įsipareigojame tapti įmone, kuri taps logistikos pramonės pavyzdžiu.

Lina Petronienė
Muitinės tarpininkų padalinio vadovė
+370 620 71707
lina.petroniene@dhl.com
Easting Cust Broker, UAB

EASTING muitinės tarpininkų komanda siekia, jog muitinės procedūros būtų kuo paprastesnės klientui! Nuo 2018 m. mums išduotas AEO sertifikatas (Authorised Economic Operator), suteikiantis galimybę naudotis muitinės veiklos taisyklėse numatytais supaprastinimais visose Europos Sąjungos šalyse. Valdome nuosavą muitinės sandėlį, konsultuojame, teikiame muitinės tarpininkavimo paslaugas Vilniaus oro ...

EASTING muitinės tarpininkų komanda siekia, jog muitinės procedūros būtų kuo paprastesnės klientui!

Nuo 2018 m. mums išduotas AEO sertifikatas (Authorised Economic Operator), suteikiantis galimybę naudotis muitinės veiklos taisyklėse numatytais supaprastinimais visose Europos Sąjungos šalyse. Valdome nuosavą muitinės sandėlį, konsultuojame, teikiame muitinės tarpininkavimo paslaugas Vilniaus oro uoste, atidarome EUR.1 sertifikatus.

Kazimieras Kazėnas
Generalinis direktorius
+370 676 75682
kazimieras.kazenas@easting.lt
FL Technics, UAB

„FL Technics“ yra tarptautinė orlaivių techninės priežiūros, remonto ir aptarnavimo (MRO) paslaugų tiekėja. Įmonės veiklos kryptis sudaro operatyvioji ir periodinė orlaivių priežiūra, orlaivių komponentų ir atsarginių dalių tiekimas, variklių remontas, orlaivių inžinerinis palaikymas, techniniai mokymai. Įmonėje dirba per 1200 darbuotojų angaruose ir biuruose Vilniuje, Kaune (Lietuva), Londone (Ju...

„FL Technics“ yra tarptautinė orlaivių techninės priežiūros, remonto ir aptarnavimo (MRO) paslaugų tiekėja. Įmonės veiklos kryptis sudaro operatyvioji ir periodinė orlaivių priežiūra, orlaivių komponentų ir atsarginių dalių tiekimas, variklių remontas, orlaivių inžinerinis palaikymas, techniniai mokymai. Įmonėje dirba per 1200 darbuotojų angaruose ir biuruose Vilniuje, Kaune (Lietuva), Londone (Jungtinė Karalystė), Džakartoje (Indonezija), Bankoke (Tailande), Charbine (Kinijoje) bei operatyvinės priežiūros stotyse visame pasaulyje. Įmonė priklauso didžiausiai Centrinės ir Rytų Europos aviacijos paslaugų grupei „Avia Solutions Group“.

Lina Remė
Muitinės paslaugų skyriaus vadovė
T. +370 652 53795
lina.reme@fltechnics.com
Muita, UAB

Muitinės paslaugų UAB "Muita": teikiame muitinės tarpininko paslaugas Lietuvoje, Vokietijoje; konsultuojame muitinės formalumų klausimais; padedame įmonėms pasiruošti AEO serifikavimui (mes esame AEO nuo 2013 m.); leidžiame mėnesinį leidinį "Muitų teisė praktikams"; rengiame tiek atviruosius, tiek uždaruosius mokymus muitinės formalumų temomis.

Enrika Naujokė
+370 644 65553
projects@muita.lt

Muitinės praktikų asociacijos direktorė. Leidinio "Muitų teisė praktikams" redaktorė. Mokymų platformos įkūrėja www.customsclearance.net

PricewaterhouseCoopers, UAB

 „PwC“ įmonių narių tinklo, jungiančių daugiau nei 295 000 darbuotojų 156 šalyse, tikslas – didinti pasitikėjimą visuomenėje ir spręsti svarbias problemas, teikiant audito, konsultacijų ir mokesčių bei teisines paslaugas. „PwC“ firma Lietuvoje turi biurus Vilniuje ir Klaipėdoje, kuriuose dirba daugiau kaip 180 darbuotojų, kasdien bendradarbiaujančių su kolegomis iš viso pasaulio. Bendrovė yra vie...

 „PwC“ įmonių narių tinklo, jungiančių daugiau nei 295 000 darbuotojų 156 šalyse, tikslas – didinti pasitikėjimą visuomenėje ir spręsti svarbias problemas, teikiant audito, konsultacijų ir mokesčių bei teisines paslaugas.

„PwC“ firma Lietuvoje turi biurus Vilniuje ir Klaipėdoje, kuriuose dirba daugiau kaip 180 darbuotojų, kasdien bendradarbiaujančių su kolegomis iš viso pasaulio. Bendrovė yra viena iš didžiausių profesines paslaugas verslui iš „vienų rankų“ teikiančių įmonių, veikiančių Lietuvos rinkoje, ir teikia finansų, sandorių, verslo konsultacijų, technologijų, apskaitos ir mokesčių paslaugas bei turi advokatų kontorą „PwC Legal“.

Viena iš „PwC“ specializacijų – muitų klausimai: nuo procesų efektyvinimo, pagalbos gaunant leidimus, konsultacijų muitinės procedūrų klausimais iki atstovavimo mokestinių patikrinimų ar ginčų metu.

Pagrindiniai „PwC“ klientai – Lietuvos įmonės bei Lietuvoje veikiančios užsienio bendrovės. Įmonė kasmet suteikia konsultacijas daugiau kaip 700 klientų iš įvairių verslo sektorių, o įgyta patirtis leidžia geriau suprasti konkretaus kliento poreikius bei keliamus reikalavimus.

„PwC“ išskirtinumas – tarptautiškumas, verslo supratimas, technologinių inovacijų įgyvendinimas bei dėmesys naujoms galimybėms.

Monika Bielskienė
Projektų vadovė
+370 687 62094
monika.bielskiene@pwc.com

Monika Bielskienė, turinti daugiau nei 15 m. mokestinės patirties, vadovauja netiesioginių mokesčių ir muitų projektams „PwC“ Lietuvoje. Ji konsultuoja muitinės ir kitų mokesčių klausimais, atstovauja klientus bendraujant su muitine ir VMI, taip mokestinių tyrimų, patikrinimų, derybų bei mokestinių ginčų metu. Taip pat veda vidinius ir išorinius mokymus, rengia straipsnius muitų ir PVM klausimais, yra žurnalo "Muitų teisė praktikams" redakcinės kolegijos narė, Muitinės žinių instituto (Customs Knowledge Institute, CKI) ekspertė.

Vilniaus Transimeksa, UAB

Šiuo metu įmonių grupė TRANSIMEKSA - tai daugiau, kaip 10 Lietuvos ir užsienio įmonių. Visos šios įmonės buvo įkurtos ir susijungė, kad galėtų patenkinti visus klientų lūkesčius tik pačiais geriausiais logistikos sprendimais, paremtais novatoriškumu, saugumu ir kokybe.  UAB „Vilniaus Transimeksa“  – sandėliavimo (46 250 m2 ploto sandėlių) ir muitinės tarpininko paslaugų teikėja. Įmonė turi muiti...

Šiuo metu įmonių grupė TRANSIMEKSA - tai daugiau, kaip 10 Lietuvos ir užsienio įmonių. Visos šios įmonės buvo įkurtos ir susijungė, kad galėtų patenkinti visus klientų lūkesčius tik pačiais geriausiais logistikos sprendimais, paremtais novatoriškumu, saugumu ir kokybe. 

UAB „Vilniaus Transimeksa“  – sandėliavimo (46 250 m2 ploto sandėlių) ir muitinės tarpininko paslaugų teikėja. Įmonė turi muitinės sandėlius (vienas iš jų su geležinkelio atšaka), laikinojo  saugojimo sandėlis, akcizinį sandėlį ir komercinį sandėlį (3PL paslaugos). Profesionalų komanda padeda planuoti, organizuoti ir atlikti pervežimus ir muitinės procedūras optimaliausiu (laiko ir išlaidų) būdu. 2017 m. įmonei suteiktas AEO  statusas.

Vida Balkienė
Direktoriaus pavaduotoja
+370 616 99003
v.balkiene@transimeksa.com

Įmonėje  atsakinga už muitinės tarpininkų veiklą, ryšius su muitine ir muitinimo paslaugų kokybę. Darbo patirtis - 20 metų.

Nariai

Ardarikas, UAB

Tai patikima, veržli, ambicinga, nuolat gilinanti žinias ir atliepianti kasdienį rinkos pulsą - muitinės tarpininkų ir logistikos įmonė, turinti įgalioto siuntėjo statusą bei sėkmingai rinkoje dirbanti nuo 1998 m. Įmonės specializacija ir pagrindinės teikiamos paslaugos: Visos muitinės tarpininko paslaugos Klaipėdos uoste Jūrinių konteinerių gabenimas sausumos transportu www.ardarikas.lt ...

Tai patikima, veržli, ambicinga, nuolat gilinanti žinias ir atliepianti kasdienį rinkos pulsą - muitinės tarpininkų ir logistikos įmonė, turinti įgalioto siuntėjo statusą bei sėkmingai rinkoje dirbanti nuo 1998 m.

Įmonės specializacija ir pagrindinės teikiamos paslaugos:

 • Visos muitinės tarpininko paslaugos Klaipėdos uoste
 • Jūrinių konteinerių gabenimas sausumos transportu

www.ardarikas.lt

El. p.: evelina@ardarikas.lt

Arijus, UAB

Jau 29 metus mes kuriame ir įgyvendiname inovatyvius logistikos sprendimus verslui, kuris nuolat keičiasi. 13 kompanijų, 5 šalyse: Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje ir Olandijoje. Virš 400 specialistų. Laikydamiesi savo 5 pagrindinių vertybių – sąžiningumo, profesionalumo, darnos, saugumo, bendradarbiavimo Arijus , UAB siūlo geriausius įmanomus logistikos sprendimus nuo durų iki d...

Jau 29 metus mes kuriame ir įgyvendiname inovatyvius logistikos sprendimus verslui, kuris nuolat keičiasi.

 • 13 kompanijų, 5 šalyse: Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje ir Olandijoje.
 • Virš 400 specialistų.
 • Laikydamiesi savo 5 pagrindinių vertybių – sąžiningumo, profesionalumo, darnos, saugumo, bendradarbiavimo Arijus , UAB siūlo geriausius įmanomus logistikos sprendimus nuo durų iki durų visame pasaulyje.
 • Muitinės tarpininkavimo paslaugos Lietuvos teritorijoje (AEO sertifikatas nuo 2013 metų).
Stasė Drevinskienė
+370 618 78976
s.drevinskiene@arijus.lt
Aurinka UAB

Muitinės tarpininko paslaugos visoje Lietuvoje geležinkeliu, paštu, keliu, jūra:

 • dokumentų paruošimas eksporto, importo, tranzito procedūroms;
 • kliento atstovavimas deklaruojant prekes muitinėje;
 • leidimų, pažymų, sertifikatų paruošimas ir įforminimas.

El.p.: gitana@aurinka.eu 

Deklarta, UAB

UAB Deklarta nuo 1996 m. teikia muitinės tarpininko paslaugas. Dirbame mieste, jungiančiame rytus ir vakarus - Marijampolėje. Kvalifikuoti įmonės darbuotojai teikia paslaugas, atitinkančias Jūsų verslo poreikius bei specifiką. Garantuojame Jums kokybišką, operatyvų ir Jūsų lūkesčius atitinkantį bendradarbiavimą. Mūsų atliekamos paslaugos: Importo, eksporto ,tranzito deklaracijų pildymas bei j...

UAB Deklarta nuo 1996 m. teikia muitinės tarpininko paslaugas.

Dirbame mieste, jungiančiame rytus ir vakarus - Marijampolėje. Kvalifikuoti įmonės darbuotojai teikia paslaugas, atitinkančias Jūsų verslo poreikius bei specifiką. Garantuojame Jums kokybišką, operatyvų ir Jūsų lūkesčius atitinkantį bendradarbiavimą.

Mūsų atliekamos paslaugos:

 • Importo, eksporto ,tranzito deklaracijų pildymas bei jų pateikimas muitinei.
 • Atstovavimas muitinėje deklaruojant prekes visoms muitinės procedūroms.
 • Leidimų, sertifikatų gavimas ( A.TR, FROM A, EUR1 IR kt...)
 • Garantijos importo muitų atidėjimui.
 • Tir Carnet, CMR pildymas bei įforminimas muitinėje, gabenant prekes iš EU į trečiąsias šalis.
 • Intrastato ataskaitų pildymas bei patekimas muitinės statistikos skyriui.
 • EPI - išankstinis deklaravimas vykstant per Baltarusiją.

www.deklarta.lt 

El.p. zvinienel@gmail.com 

DLG logistikos centras, UAB

UAB "DLG logistikos centras" – muitinės tarpininkas, muitinės sandėlio, laikinojo saugojimo sandėlio bei komercinio sandėlio savininkas, teikiantis pilną logistikos paslaugų kompleksą. UAB "DLG logistikos centras" muitinės tarpininkas atlieka eksporto, importo ir specialiąsias procedūras. Muitinės tarpininko atstovų patirtis užtikrina muitinės procedūrų išmanymą, muitinės veiklą reglamentuojančių...

UAB "DLG logistikos centras" – muitinės tarpininkas, muitinės sandėlio, laikinojo saugojimo sandėlio bei komercinio sandėlio savininkas, teikiantis pilną logistikos paslaugų kompleksą.

UAB "DLG logistikos centras" muitinės tarpininkas atlieka eksporto, importo ir specialiąsias procedūras. Muitinės tarpininko atstovų patirtis užtikrina muitinės procedūrų išmanymą, muitinės veiklą reglamentuojančių teisės aktų žinojimą, gebėjimą nepasimesti kritinėse bei stresinėse situacijose, todėl galime garantuoti kokybišką paslaugų suteikimą. 

Pagarba klientui, komandinis darbas, teisingas prioritetų nustatymas ir puikūs profesinio bendravimo įgudžiai - tai mūsų sėkmės formulė. 

UAB "DLG Logistikos centras" suteiktas AEO sertifikatas, įgaliotojo siuntėjo statusas atliekant Sąjungos ir bendrąją tranzito procedūrą, įgaliotojo gavėjo statusas užbaigiant TIR procedūrą, įgaliotojo gavėjo statusas užbaigiant Sąjungos ir bendrąją tranzito procedūrą bei išduotas leidimas naudoti specialias plombas.

Taip pat bendrovei yra suteiktas leidimas, kuris leidžia prekių turėtojui pateikti prekes muitinei priimtinoje vietoje.

Lina Strelcovaitė
Muitinės tarpininko atstovų skyriaus vadovė
Tel. +370 640 60517
customs1@dlglc.lt
Ellex Valiūnas ir partneriai

„Ellex Valiunas“ yra aukščiausios kokybės teisines paslaugas teikiančios ir didžiausios – per 200 teisininkų (kartu su verslo palaikymo komanda 280 darbuotojų) Baltijos šalyse jungiančios – advokatų kontorų „Ellex“ grupės narė.   Beveik 30 metų nuosekliai dirbanti kontora „Ellex Valiunas“ rinkoje vertinama dėl išskirtinės kvalifikacijos kiekvienoje teisinėje praktikoje ir darbo itin sudėtinguose ...

„Ellex Valiunas“ yra aukščiausios kokybės teisines paslaugas teikiančios ir didžiausios – per 200 teisininkų (kartu su verslo palaikymo komanda 280 darbuotojų) Baltijos šalyse jungiančios – advokatų kontorų „Ellex“ grupės narė.  

Beveik 30 metų nuosekliai dirbanti kontora „Ellex Valiunas“ rinkoje vertinama dėl išskirtinės kvalifikacijos kiekvienoje teisinėje praktikoje ir darbo itin sudėtinguose teisiniuose procesuose. Kontora yra vienas pagrindinių teisinių patarėjų į Lietuvos rinką žengiantiems tarptautiniams verslams ir startuoliams, taip pat esminius pokyčius įgyvendinantiems stambiausiems verslams Lietuvoje.

Kontoros teisininkai taip pat konsultuoja klientus įvairiais muitų klausimais, atstovauja muitinės įstaigose ir mokestiniuose ginčuose.

„Ellex Valiunas“ advokatai sėkmingai gina klientus rezonansinio atgarsio bylose, padeda užtikrinti teisinius kelius valstybinės reikšmės projektams, taigi turi aukščiausią reputaciją ir Lietuvoje itin vertinamą teisininkų komandą. Kontoroje dirbantys teisininkai padeda klientams saugiai realizuoti tikslus ir verslo idėjas, taip pat kurti pažangią, socialiai atsakingą, teisingą verslo bei teisinę aplinką. 

Ingrida Kemežienė
Mokesčių ekspertė
+370 68252535
Ingrida.kemeziene@ellex.lt
Dr. Gedimino Valantiejaus advokato kontora GVLEX

Gediminas Valantiejus yra advokatas, Mykolo Romerio universiteto Viešojo valdymo ir verslo fakulteto ES mokesčių ir muitų teisės srities dalykų lektorius, parengęs ir 2019 m. apgynęs teisės mokslo krypties disertaciją muitų teisinio reguliavimo Europos Sąjungoje tematika. Mokslinių tyrimų sritys – tarptautinė ekonominė ir prekybos teisė, ES ir nacionalinė muitų (muitinės) teisė, tarptautinės preky...

Gediminas Valantiejus yra advokatas, Mykolo Romerio universiteto Viešojo valdymo ir verslo fakulteto ES mokesčių ir muitų teisės srities dalykų lektorius, parengęs ir 2019 m. apgynęs teisės mokslo krypties disertaciją muitų teisinio reguliavimo Europos Sąjungoje tematika. Mokslinių tyrimų sritys – tarptautinė ekonominė ir prekybos teisė, ES ir nacionalinė muitų (muitinės) teisė, tarptautinės prekybos apmokestinimo klausimai, prekybos su BRICS regiono valstybėmis teisinis reguliavimas. Gediminas Valantiejus yra publikavęs daugiau kaip dvidešimt recenzuojamų mokslinių straipsnių ir kitų mokslinių bei praktinių leidinių šiomis temomis, dalyvavęs ES institucijų atliekamų mokesčių mokslinių tyrimų projektuose, parengęs studijas bei pasiūlymus dėl jų teisinio reguliavimo tobulinimo ES bei Lietuvoje. Jis taip pat reguliariai skaito pranešimus muitų bei importo mokesčių reglamentavimo temomis tarptautinėse mokslinėse konferencijose ir šiose srityse stažavosi Europos teisės akademijoje (Vokietija) bei Leideno universitete (Olandija). Gediminas Valantiejus yra sukaupęs plačią patirtį mokestinių ginčų dėl muitų ir kitų importo mokesčių nagrinėjimo bei konsultavimo dėl jų klausimais dirbdamas tiek viešajame (Vilniaus apskrities valstybinėje mokesčių inspekcijoje, Lietuvos vyriausiajame administraciniame teisme), tiek ir nuo 2013 m. - privačiame sektoriuje (vienose iš Baltijos šalyse žinomiausių advokatų kontorų: ILAW LEXTAL, "Motieka&Audzevičius").

https://gvlex.eu/+370 668 82788
Dr. Gediminas Valantiejus
+370 668 82788
gediminas@gvlex.lt
HITUS Legal, APB

Verslo advokatų kontora „HITUS Legal“ teikia teisines paslaugas muitų teisės, komercinių ir mokestinių ginčų sprendimo, darbo teisės, nekilnojamojo turto, statybų ir kitose teisės srityse. Kontoroje dirba ilgą praktinę patirtį ir pragmatinį matymą turintys verslo teisės ekspertai, puikiai išmanantys teisinės sistemos niuansus ir klientams galintys pasiūlyti nestandartinius sprendimus....

Verslo advokatų kontora „HITUS Legal“ teikia teisines paslaugas muitų teisės, komercinių ir mokestinių ginčų sprendimo, darbo teisės, nekilnojamojo turto, statybų ir kitose teisės srityse. Kontoroje dirba ilgą praktinę patirtį ir pragmatinį matymą turintys verslo teisės ekspertai, puikiai išmanantys teisinės sistemos niuansus ir klientams galintys pasiūlyti nestandartinius sprendimus.

Eligijus Vinckus
+370 69346917
eligijus.vinckus@hitus.legal

Advokatas, muitų teisės ekspertas, 17 m. dirbęs LR muitinėje. Konsultuoja įvairiais muitinės procedūrų, transporto, logistikos, ekspedijavimo bei kitais teisės klausimais, atstovauja klientus teisminiuose ginčuose dėl muitų teisės taikymo.

INTERMODAL CONTAINER SERVICE, UAB

Pagrindinė įmonės veikla - krovinių gabenimas jūriniuose konteineriuose kombinuotu transportu, autotransportu ir geležinkeliu. Puikiai išmanydami tiekimo grandines, visada galime pasiūlyti optimalius krovinių transportavimo sprendimus jūsų verslui. Esame savo srities profesionalai. 2009 metais, įgyvendinę „Vilnius shuttle“ tiesioginio konteinerinio traukinio projektą, tapome pirmuoju geležinkelio ...

Pagrindinė įmonės veikla - krovinių gabenimas jūriniuose konteineriuose kombinuotu transportu, autotransportu ir geležinkeliu. Puikiai išmanydami tiekimo grandines, visada galime pasiūlyti optimalius krovinių transportavimo sprendimus jūsų verslui. Esame savo srities profesionalai. 2009 metais, įgyvendinę „Vilnius shuttle“ tiesioginio konteinerinio traukinio projektą, tapome pirmuoju geležinkelio transporto operatoriumi Lietuvoje. Mūsų klientai – ilgalaikiai mūsų partneriai - jūrinės konteinerinės linijos ir ekspeditoriai. Pagrindinė mūsų verslo idėja - ekonomiškai naudingas ir pagrįstas, saugus ir gamtą tausojantis krovinio gabenimas keliomis transporto rūšimis, krovinių gabenimui naudojant konteinerius. Bendrovėje dirba ilgalaikę patirtį sukaupę muitinės tarpininko atstovai, geležinkelio ir autotransporto vadybininkai. Esame Lietuvos nacionalinės ekspeditorių asociacijos ,,Lineka“ ir ,,Bureau International del Containers et du Transport Intermodal“ nariai.

Alicija Bražėnienė
Vykdančioji direktorė
+370 659 16916
a.brazeniene@intermodal.lt
Intrans, UAB

Inovacinis logistikos centras INTRANS nuo 2011 m. Vilniuje teikia specializuotas logistikos paslaugas. Įmonė INTRANS orientuota į tranzitinių dalinių krovinių apdirbimą, važiuojančių per Lietuvą į Rusiją ir NVS šalis. Daliniai kroviniai – sudėtingiausia operacija tarptautinėje logistikoje, todėl dabartinė patirtis leidžia jaustis lengvai šioje srityje. Neveltui keliame standartus, kurie padeda dal...

Inovacinis logistikos centras INTRANS nuo 2011 m. Vilniuje teikia specializuotas logistikos paslaugas. Įmonė INTRANS orientuota į tranzitinių dalinių krovinių apdirbimą, važiuojančių per Lietuvą į Rusiją ir NVS šalis. Daliniai kroviniai – sudėtingiausia operacija tarptautinėje logistikoje, todėl dabartinė patirtis leidžia jaustis lengvai šioje srityje. Neveltui keliame standartus, kurie padeda dalinius krovinius apdirbti greitai. Išankstinis pasiruošimas forminimui tai įmonės  prioritetas, kuris leidžia sutaupyti brangų kliento laiką. Mums pavyko sukurti servisą, kuris padės Jums plėsti savo verslo idėjas.

Teikiame muitinės tarpinikavimo ir sandėliavimo paslaugas.

Vienas iš pagrindinių produktų yra įmonės Intrans sukurta sistema – Virtual Logistics Manager. Ši programa  leidžia klientams internetu valdyti informaciją apie krovinius, atsisiųsti susijusią dokumentaciją, peržiūrėti krovinių nuotraukas, tikrinti sąskaitas ar atsisiųsti krovinių ir paslaugų statistiką.

Intrans ir Inovacijų dirbtuvės (VITP projektas) kartu su VGTU studentais sukūrė prototipą Automatic Cargo Inspection. Šis prototipas sukurtas pagal mūsų poreikius ir standartus dalinių krovinių apdirbimui. Automatic Cargo Inspection – įranga, kuri sveria, fotografuoja krovinį ir automatiškai kelia visus duomenis į sistemą.

Taip pat priklausome:

 • Lietuvos muitinės tarpininkų asociacijai;
 • Tarptautinio verslo ekspertų konfederacijai;
 • MRU "Tarptautinio verslo ir muitinės logistikos centras";
 • AEO sertifikuotas logistikos operatorius. 

INTRANS – tai novatoriški, atsakingi ir rūpestingi logistikos specialistai. Kompetencija ir patirtis užtikrina kokybę, nepalikdamos vietos rizikai.

Ramunė Gaidamavičienė
Direktoriaus pavaduotoja muitinės klausimams
+370 690 81888
rg@intrans.lt
Lietuvos paštas, AB

Esame didžiausia pašto paslaugas teikianti bendrovė Lietuvoje. Savo veikloje gebame suderinti jau daugiau nei 100 metų puoselėjamas tradicijas bei modernius, dinamiškai veiklai itin svarbius, procesus. Faktų kalba, Lietuvos paštas, tai: daugiau nei 4 tūkst. profesionalių darbuotojų; kas mėnesį aptarnaujami daugiau nei 800 tūkst. klientų; per metus priimami ir išsiunčiami apie 44 mln. laiškų;...

Esame didžiausia pašto paslaugas teikianti bendrovė Lietuvoje. Savo veikloje gebame suderinti jau daugiau nei 100 metų puoselėjamas tradicijas bei modernius, dinamiškai veiklai itin svarbius, procesus.

Faktų kalba, Lietuvos paštas, tai:

 • daugiau nei 4 tūkst. profesionalių darbuotojų;
 • kas mėnesį aptarnaujami daugiau nei 800 tūkst. klientų;
 • per metus priimami ir išsiunčiami apie 44 mln. laiškų;
 • kasmet gaunamos ir išsiunčiamos apie 16 mln. siuntų;
 • daugiau nei 200 modernių LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalų, kurių skaičius sparčiai auga;
 • 10 logistikos centrų, kuriuose nudirbamas didžiausias nematomas pašto darbas – kasdien surūšiuojami ir perskirstomi tūkstančiai laiškų ir siuntinių.

Siekdami klientams užtikrinti šiuolaikines paslaugas, įgyvendiname didelius pokyčius: mobiliojo laiškininko projektą, kuris pašto paslaugas atokių vietovių gyventojams leidžia gauti šiuolaikiškai ir itin patogiai – tiesiai į namus; pagal naują koncepciją aktyviai atnaujinami pašto skyriai visoje Lietuvoje, taip gerinant ne tik paslaugų kokybę, bet ir darbo sąlygas; vienas didžiausių Lietuvos pašto investicinių projektų – automatizuoto logistikos centro, kuris leis skirstymą atlikti keliais kartais efektyviau, statybos.

Viena iš pagrindinių Lietuvos pašto teikiamų paslaugų – tarptautinių pašto siuntų pervežimas, neišvengiamai sietinas su muitinės procedūromis. Lietuvos paštas – universaliosios pašto paslaugos teikėjas (paskirtasis pašto operatorius), galintis teikti tarptautines paslaugas pagal Pasaulinę pašto konvenciją ir Lietuvos Respublikoje importuoti, eksportuoti ir gabenti tranzitu pašto siuntas, naudojant Pasaulinės pašto sąjungos nustatytos formos dokumentus.

Pašto siuntų siuntėjų arba gavėjų vardu deklaruojame prekes, pateikiame siuntas muitinei patikrai, saugome jas kol bus įformintos muitinės procedūros, surenkame iš klientų muitinės apskaičiuotas mokėtinas importo mokesčių sumas (kai taikytina) ir atsiskaitome su muitine.

Taip pat aktyviai dalyvaujame kuriant naujus tarptautinius pašto paslaugų produktus, tarp jų ir tiesiogiai susijusius su siuntose atgabentų prekių deklaravimo supaprastinimu ir importo mokesčių alternatyviu surinkimu. Siekdami muitinės formalumų pusę klientui padaryti kuo lengvesnę, o tam tikrais atvejais ir visai nematomą, ieškome visokeriopų palengvinimų. Mes rūpinamės, kad klientus siuntos pasiektų saugiai, greitai ir sklandžiai.

Roberta Orlauskaitė
+37069396395
R.Orlauskaite@post.lt
Omniva LT, UAB

OMNIVA – Baltijos šalyse veikianti siuntų pristatymo bendrovių grupė, nuo 2014 m. kasdien pristatanti džiaugsmą ir Lietuvos gyventojams. Valdydama didžiausią 300 paštomatų tinklą šalyje, Lietuvos gyventojų nuomone, OMNIVA yra pirmasis pasirinkimas siųsti arba gauti siuntas per paštomatus. 2020 m. vasario mėnesį atlikto vartotojų tyrimo duomenimis, dauguma lietuvių rinktųsi OMNIVA paslaugas siunto...

OMNIVA – Baltijos šalyse veikianti siuntų pristatymo bendrovių grupė, nuo 2014 m. kasdien pristatanti džiaugsmą ir Lietuvos gyventojams.

Valdydama didžiausią 300 paštomatų tinklą šalyje, Lietuvos gyventojų nuomone, OMNIVA yra pirmasis pasirinkimas siųsti arba gauti siuntas per paštomatus. 2020 m. vasario mėnesį atlikto vartotojų tyrimo duomenimis, dauguma lietuvių rinktųsi OMNIVA paslaugas siuntoms siųsti ir gauti bei vertina mus kaip geriausią pasirinkimą apsiperkant internetu.

Mūsų komanda taip pat prisideda prie spartaus e. komercijos augimo. Kurdami ir plėtodami inovatyvius sprendimus, siekiame padėti e. komercijos verslams augti, o vartotojams suteikti gerą patirtį apsiperkant internetu.

MŪSŲ VIZIJA. Siekiame tapti geriausiai klientų vertinama inovatyvia, į jų poreikius ir internetinį verslą orientuota e. komercijos partnere Lietuvoje.

MŪSŲ MISIJA. Dirbame tam, kad kiekvienas verslas galėtų džiaugtis paprastais internetinio verslo sprendimais, o klientai – operatyviai išsiųsta ar gauta siunta už prieinamą kainą.

OMNIVA – tai greitas ir patogus būdas siųsti ir gauti siuntas 24/7 Lietuvoje ir Baltijos šalyse.

Marlena Mišeikienė
Projektų vadovė
+370 658 95727
marlena.miseikiene@omniva.lt
Oregon Baltic, UAB

Oregon Baltic paslaugos skirtos muitinės tarpininkams, logistikos įmonėms bei įmonėms, susijusioms su prekių iš trečių šalių įvežimu į ar gabenimu per Europos Sąjungą bei Bendrojo tranzito šalis.UAB Oregon Baltic teikia paslaugas klientams Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje bei jiems užtikrina: reikiamo dydžio garantiją nenutrūkstamam prekių judėjimui - garantiją teikiamoms tranzito deklaracijoms...

Oregon Baltic paslaugos skirtos muitinės tarpininkams, logistikos įmonėms bei įmonėms, susijusioms su prekių iš trečių šalių įvežimu į ar gabenimu per Europos Sąjungą bei Bendrojo tranzito šalis.
UAB Oregon Baltic teikia paslaugas klientams Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje bei jiems užtikrina:

 • reikiamo dydžio garantiją nenutrūkstamam prekių judėjimui - garantiją teikiamoms tranzito deklaracijoms, galiojančią Jungtinėje Karalystėje, visose Europos Sąjungos bei Bendrojo tranzito šalyse;
 • galimybę administruoti visų rūšių tranzito deklaracijas ir su jomis susijusias Muitinės įstaigų pretenzijas - saugiai, paprastai ir operatyviai teikti tranzito deklaracijas muitinės įstaigoms Europos Sąjungoje, Jungtinėje Karalystėje bei Bendrojo tranzito šalyse ir valdyti su jomis susijusius duomenis bei informaciją.

https://www.oregonbaltic.com/ 

El.p.: info@oregonbaltic.com

Žana Kraučenkienė
+37061222144
zana.kraucenkiene@oregonbaltic.com
Ormina, UAB

UAB „Ormina “ – sandėliavimo (15000 m2  sandėlių ir  3000 m2 sandėlio aikštelė ) ir muitinės tarpininko paslaugų teikėja. Įmonė turi muitinės sandėlius  su geležinkelio atšaka, laikinojo  saugojimo sandėlį  ir komercinį sandėlį (3PL paslaugos). Profesionalų komanda padeda planuoti, organizuoti ir atlikti pervežimus , muitinės procedūras ir krovos darbus optimaliausiu (laiko ir išlaidų) būdu. 2017 ...

UAB „Ormina “ – sandėliavimo (15000 m2  sandėlių ir  3000 m2 sandėlio aikštelė ) ir muitinės tarpininko paslaugų teikėja. Įmonė turi muitinės sandėlius  su geležinkelio atšaka, laikinojo  saugojimo sandėlį  ir komercinį sandėlį (3PL paslaugos). Profesionalų komanda padeda planuoti, organizuoti ir atlikti pervežimus , muitinės procedūras ir krovos darbus optimaliausiu (laiko ir išlaidų) būdu. 2017 m. įmonei suteiktas AEO  statusas.

Violeta Džiugelienė
Muitinės tarpininko atstovė
+370 699 60423
viola@ormina.lt
Socialinių mokslų kolegija

Socialinių mokslų kolegija yra didžiausia Lietuvoje nevalstybinė aukštoji mokykla, veikianti nuo 1994 metų. Įsikūrusi Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Kolegija siūlo platų studijų programų pasirinkimą informatikos, sveikatos, menų, verslo ir viešosios vadybos, teisės, socialinių mokslų studijų krypčių grupėse. Tai išskirtinė kūrybiškų ir laisvai mąstančių žmonių bendruomenė, kurioje bręsta idėjos, k...

Socialinių mokslų kolegija yra didžiausia Lietuvoje nevalstybinė aukštoji mokykla, veikianti nuo 1994 metų. Įsikūrusi Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Kolegija siūlo platų studijų programų pasirinkimą informatikos, sveikatos, menų, verslo ir viešosios vadybos, teisės, socialinių mokslų studijų krypčių grupėse. Tai išskirtinė kūrybiškų ir laisvai mąstančių žmonių bendruomenė, kurioje bręsta idėjos, kuriamos naujos žinios, formuojasi ilgalaikiai santykiai. Kolegijoje vystomas alternatyvus mokslo modelis, derinantis praktinių ir teorinių žinių suteikimą su individualumo svarba, nuolatine asmenybės raida bei saviugda. Nekasdieniškos, įdomios, išsiskiriančios studijos kuria modernų požiūrį ne tik į mokslą, bet ir pačią studijų aplinką, o stipri vertybių platforma padeda sukurti unikalų asmenybės identitetą, kuris skatina generuoti idėjas ir mąstyti kitaip, nepaisant tradicinių ribų.

Kristina Stonkuvienė
Studijų programų vadovė
+37064730286
kristina.stonkuviene@smk.lt
RS Cargo, UAB

UAB "RS Cargo" - įsikūrusi 2008 metų pavasarį. Pagrindinė mūsų įmonės veikla – muitinės tarpininkavimo paslaugos. Nuo 2017 m. mums išduotas AEO (mutinės formalumų supaprastinimo) sertifikatas. Teikiame importo, eksporto, tranzito paslaugas Vilniaus oro uosto bei kituose Vilniaus terminaluose. Forminame laikino įvežimo bei išvežimo deklaracijas. Mūsų komanda pasiryžusi atlikti savo užduotis taip, k...

UAB "RS Cargo" - įsikūrusi 2008 metų pavasarį. Pagrindinė mūsų įmonės veikla – muitinės tarpininkavimo paslaugos. Nuo 2017 m. mums išduotas AEO (mutinės formalumų supaprastinimo) sertifikatas. Teikiame importo, eksporto, tranzito paslaugas Vilniaus oro uosto bei kituose Vilniaus terminaluose. Forminame laikino įvežimo bei išvežimo deklaracijas. Mūsų komanda pasiryžusi atlikti savo užduotis taip, kad klientas visada būtų patenkintas paslaugų kokybe, kaina bei aptarnavimu.

Gintaras Kalnikas
Muitinės tarpininkų grupės vadovas
+370 620 40799
gintaras.kalnikas@rscargo.lt
Transtira, UAB

UAB "Transtira" yra viena didžiausių, moderniausių ir labiausiai patyrusių Lietuvos privataus kapitalo įmonė, teikianti transporto ir logistikos paslaugas Europoje. Savo verslą pradėjome 1993 m., siekdami įgyti tarptautinį pripažinimą ir tapti pagrindiniu partneriu tarptautinėse tiekimo grandinėse. Mes siūlome visas dalinių ir multimodalinio transporto paslaugas. Turinti daugiau nei 25 metų patirt...

UAB "Transtira" yra viena didžiausių, moderniausių ir labiausiai patyrusių Lietuvos privataus kapitalo įmonė, teikianti transporto ir logistikos paslaugas Europoje. Savo verslą pradėjome 1993 m., siekdami įgyti tarptautinį pripažinimą ir tapti pagrindiniu partneriu tarptautinėse tiekimo grandinėse. Mes siūlome visas dalinių ir multimodalinio transporto paslaugas. Turinti daugiau nei 25 metų patirtį valdant šiuos sudėtingus procesus, mūsų ekspertų komanda gali rasti geriausius maršrutus ir kainas klientams. UAB "Transtira" taip pat teikia muitinės tarpininkų paslaugas. Svarbu paminėti, kad mes turime nuosavus muitinės ir laikinojo saugojimo sandėlius bei AEO sertifikatą, kuris suteikia mums galimybę atlikti supaprastintas muitinės procedūras.

Edmundas Mikalauskas
Ekspedicijos skyriaus vadovas
+370 686 77767
edmundas@transtira.lt
Skubios siuntos, UAB

UAB „SKUBIOS SIUNTOS“ įkurta JAV 1907 m. kaip kurjerinė kompanija, UPS išaugo į didžiulę tarptautinę korporaciją, kurios prekės ženklas yra vienas žinomiausių ir labiausiai vertinamų pasaulyje. UPS tapo didžiausia pasaulyje siuntų pristatymo kompanija ir pirmaujančiu specializuotų transportavimo ir logistikos paslaugų tiekėju. Kiekvieną dieną UPS valdo siuntų, informacijos ir finansinius srautus...

UAB „SKUBIOS SIUNTOS“ įkurta JAV 1907 m. kaip kurjerinė kompanija, UPS išaugo į didžiulę tarptautinę korporaciją, kurios prekės ženklas yra vienas žinomiausių ir labiausiai vertinamų pasaulyje.

UPS tapo didžiausia pasaulyje siuntų pristatymo kompanija ir pirmaujančiu specializuotų transportavimo ir logistikos paslaugų tiekėju.

Kiekvieną dieną UPS valdo siuntų, informacijos ir finansinius srautus daugiau nei 200 pasaulio šalių ir teritorijų.

Gertrūda Bakšienė
Muitinės tarpininkų grupės koordinatorė
+370 694 30119
gertruda.baksiene@ups.lt
Vakarų krova, UAB

Įmonės veikla: krauna ir sandėliuoja biriuosius (įvairius žemės ūkio produktus, trąšas, druską, kaoliną ir kt.), suverstinius (metalo laužą, skaldą, kalkakmenį, durpes ir kt.), skystuosius (biodyzeliną, melasą ir kt.) bei generalinius krovinius (apvalią medieną, įvairius pakuotus krovinius), taip pat stambiagabaričius ir sunkiasvorius įrengimus bei ratinę techniką. Bendrovėje veikia keturi special...

Įmonės veikla: krauna ir sandėliuoja biriuosius (įvairius žemės ūkio produktus, trąšas, druską, kaoliną ir kt.), suverstinius (metalo laužą, skaldą, kalkakmenį, durpes ir kt.), skystuosius (biodyzeliną, melasą ir kt.) bei generalinius krovinius (apvalią medieną, įvairius pakuotus krovinius), taip pat stambiagabaričius ir sunkiasvorius įrengimus bei ratinę techniką. Bendrovėje veikia keturi specializuoti terminalai, skirti biriesiems ir skystiesiems produktams sandėliuoti ir krauti iš (į) laivų (-us).

Bendrovė taip pat teikia krovinių fasavimo, rūšiavimo ir komplektavimo, laivų priėmimo ir kitas logistikos paslaugas.

Turimi sertifikatai: ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Sabina Rudzinskienė
Deklarantė
+370 616 34392
deklarantai@wsy.lt
Velesas, UAB

UAB "Velesas" – pradėjo savo veiklą kaip transpoto bendrovė 2011 metais, nuo 2017 metų muitinės tarpininkas, nuo 2020 metų muitinės sandėlio, laikinojo saugojimo sandėlio bei komercinio sandėlio savininkas, teikiantis pilną logistikos paslaugų kompleksą. UAB "Velesas" muitinės tarpininkas atlieka eksporto, importo ir specialiąsias procedūras. Muitinės tarpininko atstovų patirtis užtikrina muitinė...

UAB "Velesas" – pradėjo savo veiklą kaip transpoto bendrovė 2011 metais, nuo 2017 metų muitinės tarpininkas, nuo 2020 metų muitinės sandėlio, laikinojo saugojimo sandėlio bei komercinio sandėlio savininkas, teikiantis pilną logistikos paslaugų kompleksą.

UAB "Velesas" muitinės tarpininkas atlieka eksporto, importo ir specialiąsias procedūras. Muitinės tarpininko atstovų patirtis užtikrina muitinės procedūrų išmanymą, muitinės veiklą reglamentuojančių teisės aktų žinojimą, gebėjimą nepasimesti kritinėse bei stresinėse situacijose, todėl galime garantuoti kokybišką paslaugų suteikimą. 

Įmonė orientuojasi į ilgalaikį, abipusiškai naudingą, kokybišką ir efektyvų bendradarbiavimą. Esame Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“nariai ir Muitinės praktikų asociacijos nariai.

UAB "Velesas" suteiktas AEO sertifikatas, įgaliotojo siuntėjo statusas atliekant Sąjungos ir bendrąją tranzito procedūrą, įgaliotojo gavėjo statusas užbaigiant TIR procedūrą, įgaliotojo gavėjo statusas užbaigiant Sąjungos ir bendrąją tranzito procedūrą bei išduotas leidimas naudoti specialias plombas.

Taip pat bendrovei yra suteiktas leidimas, kuris leidžia prekių turėtojui pateikti prekes muitinei priimtinoje vietoje.

Ana Dubrova
Marketingo vadovė
+37064555456
info@velesas.lt
VINGĖS TRANSSPHERE LOGISTIKA, UAB

Savo veiklą pradėjusi 2005 metais, VINGĖS TRANSSPHERE LOGISTIKA (Trakų r., Sausių k., autostrada Vilnius-Kaunas 22km) išaugo į logistikos įmonių konsorciumą VINGĖS LOGISTICS GROUP, kur kartu su partneriais VINGĖS TERMINALAS (Vilniaus r. Bareikiškių k., Minsko pl. 202) ir VINGĖS LOGISTIKA (Klaipėdos LEZ, Verslo g. 11) sėkmingai plėtoja veiklą jau kelis dešimtmečius. Plėsdami paslaugų apimtis ir ski...

Savo veiklą pradėjusi 2005 metais, VINGĖS TRANSSPHERE LOGISTIKA (Trakų r., Sausių k., autostrada Vilnius-Kaunas 22km) išaugo į logistikos įmonių konsorciumą VINGĖS LOGISTICS GROUP, kur kartu su partneriais VINGĖS TERMINALAS (Vilniaus r. Bareikiškių k., Minsko pl. 202) ir VINGĖS LOGISTIKA (Klaipėdos LEZ, Verslo g. 11) sėkmingai plėtoja veiklą jau kelis dešimtmečius. Plėsdami paslaugų apimtis ir skirdami ypatingą dėmesį jų kokybei, tapome vieni logistikos sektoriaus lyderių. Turėdami 3 logistikos centrus strategiškai itin patogiose lokacijose Lietuvoje (2 prie sostinės ir 1 uostamiestyje), kompetetingus darbuotojus, patikimus partnerius ir platų paslaugų spektrą, šiandien mes galime savo klientams pasiūlyti aukščiausios kokybės logistikos, sandėliavimo, muitinės tarpininkų, transporto ir kitas kompleksines paslaugas. Mūsų sandėlių tinklas užtikrina optimalų visų logistikos grandžių organizavimą bei siūlo rentabilius sprendimus, apimančius krovinių saugojimo, krovos, rūšiavimo, komplektavimo, ženklinimo, akcizinių markių klijavimo bei kitas paslaugas.

Mes valdome daugiau nei 81000 m2  sandėlius, turinčius muitinės, laikinojo saugojimo, akcizinio bei komercinio (3PL) sandėlio statusus. Įmonių grupė turi daugiau nei 315 darbuotojų, kurie sukuria klientams pridėtinę vertę visada ir visose procesų dalyse. Mūsų profesionalai, išsiaiškinę klientų poreikius, padeda planuoti, organizuoti bei atlikti visas kompleksines logistikos paslaugas pačiais moderniausiais bei optimaliausiais kainos ir kokybės atžvilgiu  metodais.

VINGĖS TRANSSPHERE LOGISTIKA turi AEO statusą, leidimą naudoti specialias plombas, leidimą prekių turėtojui pateikti prekes muitinei priimtinoje vietoje, taip pat įgalioto siuntėjo/gavėjo statusus atliekant bei užbaigiant Sąjungos ir bendrąsias tranzito bei TIR procedūras. Mūsų partneris VINGĖS TERMINALAS turi netgi muitinės postą ir savo paslaugas teikia 24/7 visą parą.

Nėra neišsprendžiamų problemų, kai turi profesionalias darbuotojų komandas. Ilgametė patirtis muitinės procedūrų vykdyme leidžia mums jaustis ramiais, nes puikiai išmanome muitinės procedūrų veiklą reglamentuojančius teisės aktus, todėl teikdami savo paslaugas mes jaučiame malonumą, ypač, kai galutiniame rezultate klientai šypsosi ir dėkoja.

Kokybė, pagarba klientui, lankstumas,  greitis ir komandinis darbas – tai mūsų kasdieniniai darbo varikliai. Mūsų tarptautinis devizas telpą į vieną žodį T-E-A-M: Together Everyone Achieves More.

Viktor Adamaitis
Direktorius
+37061373269
v.adamaitis@vtlogistika.lt
Vytauto Didžiojo universitetas

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) atpažįstamas kaip vienas iš 3 proc. geriausių pasaulio universitetų ir vienintelis šalyje siūlo artes liberales principais grįstas studijas.  Iš kitų Lietuvos universitetų VDU išsiskiria studentams suteikiama laisve rinktis, patiems projektuoti savo studijas. Studijos šiame Universitete reiškia visapusišką išsilavinimą ateities kūrėjams: platesnį akiratį, gebė...

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) atpažįstamas kaip vienas iš 3 proc. geriausių pasaulio universitetų ir vienintelis šalyje siūlo artes liberales principais grįstas studijas. 

Iš kitų Lietuvos universitetų VDU išsiskiria studentams suteikiama laisve rinktis, patiems projektuoti savo studijas. Studijos šiame Universitete reiškia visapusišką išsilavinimą ateities kūrėjams: platesnį akiratį, gebėjimą kritiškai įvertinti problemą iš skirtingų požiūrio taškų, mokėjimą prisitaikyti prie naujų žinių, priimti savarankiškus, kompetentingus sprendimus ir atskleisti savo lyderystės gebėjimus. Stojantieji gali rinktis iš daugybės studijų programų, priklausančių net 13 krypčių grupių.

Didžiausia VDU vykdomų tyrimų stiprybė – gebėjimas reaguoti į vis labiau globalizuotą ir konkurencingą klimatą, dinamiškai koreguojant prioritetines tyrimų sritis ir skatinant tolesnę mokslo plėtrą tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu. Universitetas vadovauja ir bendradarbiauja įvairiose „Horizon 2020“, „Jean Monnet“, COST, „Erasmus+“, „NordPlus“ programose, taip pat – Visuotinės dotacijos (Global Grant) ir sumanios specializacijos (Smart Specialization) programose, kurias vykdo Lietuvos mokslo taryba ir finansuoja Europos struktūriniai fondai.

Nacionaliniu mastu VDU tyrimai nuolat įvertinami aukščiausiais balais tarp Lietuvos aukštojo mokslo institucijų. Universitetas pirmauja humanitarinių, socialinių, biomedicinos mokslų ir menų srityse. Už dalyvavimą moksliniuose tyrimuose ir eksperimentinę plėtrą, pasiekimus ir nuopelnus kelioms dešimtims VDU mokslininkų įteikta reikšmingų premijų bei apdovanojimų, tarp jų – Nacionalinė mokslo bei Lietuvos nacionalinė kultūros ir meno premijos.

Šiuo metu VDU vykdo apie 100 projektų biotechnologijų, biofizikos, technologijų teisės, pedagogikos, sociologijos, filosofijos, kompiuterinės lingvistikos, kalbos įsisavinimo ir dvikalbystės, kūrybinių industrijų ir kitose srityse.

Erika Besusparienė
Lektorė
erika.besuspariene@vdu.lt

Erika Besusparienė turi sukaupusi 15 metų praktinę patirtį apskaitos ir mokesčių srityje. 2004-2011 m. dirbo įvairiose įmonėse buhaltere. 2008-2018 m. vadovavo savo verslui, kurio sritys buvo apskaitos paslaugos, apskaitos ir mokesčių konsultacijos, mokymų vedimas apskaitos, mokesčių ir kitomis verslo temomis. Nuo 2012 m. pradėjo dirbti su apskaitos ir finansų studijų krypties studentais.

Nuo 2017 m. dirba  lektore Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos Bioekonomikos plėtros fakultete (Aleksandro Stulginskio universitetas iki 2018-12-31) ir dėsto tarptautinę apskaitą, viešojo sektoriaus apskaitą, verslumo ugdymo praktikas. Bioekonomikos plėtros fakultetas rengdamas apskaitos ir finansų, logistikos ir prekybos, bei kitus specialistus siekia suteikti ne tik ekonomikos ir vadybos žinias, tačiau siekia tvarios bioekonomikos ir kaimo vietovių plėtros, socialinės ir ekonominės pažangos.

VPA Logistics, UAB

UAB ,,VPA Logistics“  savo veiklą pradėjo 1996 m. Klaipėdos uoste. Šios įmonės profesionalus darbas bei inovaciniai sprendimai padėjo išaugti nuo vieno sandėlio – šaldytuvo iki daugiafunkcinio logistikos terminalo Baltijos logistikos centre, kuriame siūlomos visos logistikos ir sandėliavimo paslaugos. Bendrovėje teikiamos sandėliavimo, krovos, transporto ekspedijavimo, muitinės dokumentų tvarkymo,...

UAB ,,VPA Logistics“  savo veiklą pradėjo 1996 m. Klaipėdos uoste. Šios įmonės profesionalus darbas bei inovaciniai sprendimai padėjo išaugti nuo vieno sandėlio – šaldytuvo iki daugiafunkcinio logistikos terminalo Baltijos logistikos centre, kuriame siūlomos visos logistikos ir sandėliavimo paslaugos. Bendrovėje teikiamos sandėliavimo, krovos, transporto ekspedijavimo, muitinės dokumentų tvarkymo, tarptautinių laivų agentavimo, krovinių pervežimo geležinkeliu organizavimo, konteinerių pervežimo organizavimo paslaugos.

"VPA Logistics" darbuotojai yra savo srities profesionalai, kurie dirba stropiai, kad būtų patenkinti kiekvieno kliento poreikiai bei surasti šiandien geriausi logistikos bei sandėliavimo sprendimai.

Daiva Vičiulienė
Muitinės operacijų padalinio vadovė
+370 652 65 159
daivav@vpalogistics.eu
WALLESS, APB

WALLESS visose Baltijos šalyse teikia plataus spektro verslo teisės paslaugas M&A, bankininkystės ir finansų, konkurencijos, komercinės teisės, reguliuojamų rinkų bei atitikties, viešųjų pirkimų, mokesčių ir muitų, privačios gerovės, nekilnojamojo turto, ginčų sprendimo srityse. Teikdama muitų teisės paslaugas WALLESS padeda klientams bendradarbiaujant su muitinės įstaigomis, konsultuoja muitų...

WALLESS visose Baltijos šalyse teikia plataus spektro verslo teisės paslaugas M&A, bankininkystės ir finansų, konkurencijos, komercinės teisės, reguliuojamų rinkų bei atitikties, viešųjų pirkimų, mokesčių ir muitų, privačios gerovės, nekilnojamojo turto, ginčų sprendimo srityse. Teikdama muitų teisės paslaugas WALLESS padeda klientams bendradarbiaujant su muitinės įstaigomis, konsultuoja muitų atitikties klausimais, atstovauja visų lygių (įskaitant ES teismus) mokestiniuose ginčuose.

Dr. Aistė Medelienė, APB WALLESS
Partnerė | Advokatė
aiste.medeliene@walless.com

Dr. Aistė Medelienė jau daugiau kaip 20 metų praktikuoja mokesčių ir muitų teisės srityse. Savo profesinę karjerą pradėjusi Mokestinių ginčų komisijoje prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės, kurioje nagrinėjo taip pat ir mokestinius ginčus su Lietuvos muitine, vėliau dešimtmetį dėstė Muitų teisės kursą Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Finansų ir mokesčių specializacijos studentams, yra vadovėlio „Mokesčių teisė“ bendraautorė. Dirbdama advokate, Aistė atstovauja savo klientus santykiuose su muitine, taip pat ir mokestiniuose ginčuose, įskaitant atstovavimą Europos Sąjungos Teisingumo Teisme.

Tapk asociacijos nariu!