Nariai

Skelbiame informaciją apie tuos narius, kurie sutiko, kad informacija būtų paskelbta.

Valdybos nariai

AAA Law, APB

„AAA Law“ verslo teisės ir intelektinės nuosavybės apsaugos paslaugas teikia visose Baltijos šalyse, kuriose vienija daugiau kaip 50 savo srities profesionalų. Atstovaujame klientams ir ieškome geriausio sprendimo tiek kasdieninėje įmonių veikloje, tiek susidūrus su specifiniais klausimais ar ginčais. Mūsų komanda viena iš nedaugelio Lietuvoje teikia visapusišką pagalbą muitų teisės ir prekių tarp...

„AAA Law“ verslo teisės ir intelektinės nuosavybės apsaugos paslaugas teikia visose Baltijos šalyse, kuriose vienija daugiau kaip 50 savo srities profesionalų. Atstovaujame klientams ir ieškome geriausio sprendimo tiek kasdieninėje įmonių veikloje, tiek susidūrus su specifiniais klausimais ar ginčais. Mūsų komanda viena iš nedaugelio Lietuvoje teikia visapusišką pagalbą muitų teisės ir prekių tarptautinio tiekimo klausimais, padeda atstovaujant muitinės institucijose, atliekant įmonių patikrinimus ar kilus ginčams. Eksportu ir importu užsiimančioms įmonėms padedame optimizuoti prekių tiekimo veiklą, apsaugoti klientų interesus einant į užsienio rinkas ir užtikrinti prekybai taikomų reikalavimų įgyvendinimą.

Jonas Sakalauskas
Partneris, advokatas
+370 615 73217
j.sakalauskas@aaalaw.eu

Specializuojasi verslo ginčų sprendimo bei muitų teisės srityse. Jonas konsultuoja prekių tiekimo ir muitų teisės reguliavimo klausimais eksporto bei importo įmones, atstovauja įmonėms ginčuose su muitine.

DHL Lietuva, UAB

DINAMIŠKA PASAULINĖ TIEKIMO GRANDINĖ PRASIDEDA NUO JŪSŲ DURŲ SLENKSČIO Šiandien klientai yra nuolat užsiėmę ir nori, kad jų produktai juos pasiektų greičiau ir pigiau nei bet kada anksčiau. Pasaulis vis labiau tarpusavyje sujungiamas. Todėl jūsų tiekimo grandinei valdyti reikalingas galingas tarptautinis tinklas. Turėdami 380 000 darbuotojų daugiau kaip 220 viso pasaulio šalių ir teritorijų mes ...

DINAMIŠKA PASAULINĖ TIEKIMO GRANDINĖ PRASIDEDA NUO JŪSŲ DURŲ SLENKSČIO

Šiandien klientai yra nuolat užsiėmę ir nori, kad jų produktai juos pasiektų greičiau ir pigiau nei bet kada anksčiau. Pasaulis vis labiau tarpusavyje sujungiamas. Todėl jūsų tiekimo grandinei valdyti reikalingas galingas tarptautinis tinklas.

Turėdami 380 000 darbuotojų daugiau kaip 220 viso pasaulio šalių ir teritorijų mes pasiekiame daugiau žmonių nei bet kada anksčiau. Ir mes jau galvojame, koks pasaulis bus 2050 m., todėl ruošiamės ateityje laukiantiems logistikos iššūkiams.

Nes mes ne tik pristatome siuntų paketus. Mūsų tikslas – teikti mūsų klientams džiaugsmą ir gerovę. Visur. Kasdien.

Pritaikyti logistikos sprendimai visame pasaulyje

Kad ir kokia būtų problema, mes rasime jos sprendimą. Dešimtys metų patirties, novatoriškos technologijos ir 380 000 aistringų specialistų komanda leidžia mums pasiūlyti tobulą logistikos sprendimą jūsų verslo poreikiams. Peržiūrėkite mūsų išskirtinius siuntų gabenimo sprendimus.

Keli mūsų ypatingieji pristatymai

DHL transportuoja viską: nuo didelių gabaritų krovinių krovininiais lėktuvais iki mažų paketų gyvybėms gelbėti „Parcelcopter“ pagalba.

Deutsche Post“ ir DHL sudaro pirmaujančią pasaulyje pašto ir logistikos paslaugų grupę. Kartu mes turime neprilygstamą standartizuotų produktų ir novatoriškų specialiai pritaikytų sprendimų portfelį. O su savo 2020 m. srategija mes įsipareigojame tapti įmone, kuri taps logistikos pramonės pavyzdžiu.

Lina Petronienė
Muitinės tarpininkų padalinio vadovė
+370 620 71707
lina.petroniene@dhl.com
Easting Cust Broker, UAB

EASTING muitinės tarpininkų komanda siekia, jog muitinės procedūros būtų kuo paprastesnės klientui! Nuo 2018 m. mums išduotas AEO sertifikatas (Authorised Economic Operator), suteikiantis galimybę naudotis muitinės veiklos taisyklėse numatytais supaprastinimais visose Europos Sąjungos šalyse. Valdome nuosavą muitinės sandėlį, konsultuojame, teikiame muitinės tarpininkavimo paslaugas Vilniaus oro ...

EASTING muitinės tarpininkų komanda siekia, jog muitinės procedūros būtų kuo paprastesnės klientui!

Nuo 2018 m. mums išduotas AEO sertifikatas (Authorised Economic Operator), suteikiantis galimybę naudotis muitinės veiklos taisyklėse numatytais supaprastinimais visose Europos Sąjungos šalyse. Valdome nuosavą muitinės sandėlį, konsultuojame, teikiame muitinės tarpininkavimo paslaugas Vilniaus oro uoste, atidarome EUR.1 sertifikatus.

Kazimieras Kazėnas
Generalinis direktorius
+370 676 75682
kazimieras.kazenas@easting.lt
FL Technics, UAB

„FL Technics“ yra tarptautinė orlaivių techninės priežiūros, remonto ir aptarnavimo (MRO) paslaugų tiekėja. Įmonės veiklos kryptis sudaro operatyvioji ir periodinė orlaivių priežiūra, orlaivių komponentų ir atsarginių dalių tiekimas, variklių remontas, orlaivių inžinerinis palaikymas, techniniai mokymai. Įmonėje dirba per 1200 darbuotojų angaruose ir biuruose Vilniuje, Kaune (Lietuva), Londone (Ju...

„FL Technics“ yra tarptautinė orlaivių techninės priežiūros, remonto ir aptarnavimo (MRO) paslaugų tiekėja. Įmonės veiklos kryptis sudaro operatyvioji ir periodinė orlaivių priežiūra, orlaivių komponentų ir atsarginių dalių tiekimas, variklių remontas, orlaivių inžinerinis palaikymas, techniniai mokymai. Įmonėje dirba per 1200 darbuotojų angaruose ir biuruose Vilniuje, Kaune (Lietuva), Londone (Jungtinė Karalystė), Džakartoje (Indonezija), Bankoke (Tailande), Charbine (Kinijoje) bei operatyvinės priežiūros stotyse visame pasaulyje. Įmonė priklauso didžiausiai Centrinės ir Rytų Europos aviacijos paslaugų grupei „Avia Solutions Group“.

Lina Remė
Muitinės paslaugų skyriaus vadovė
T. +370 652 53795
lina.reme@fltechnics.com
Lietuvos paštas, AB

Esame didžiausia pašto paslaugas teikianti bendrovė Lietuvoje. Savo veikloje gebame suderinti jau daugiau nei 100 metų puoselėjamas tradicijas bei modernius, dinamiškai veiklai itin svarbius, procesus. Faktų kalba, Lietuvos paštas, tai: daugiau nei 4 tūkst. profesionalių darbuotojų; kas mėnesį aptarnaujami daugiau nei 800 tūkst. klientų; per metus priimami ir išsiunčiami apie 44 mln. laiškų;...

Esame didžiausia pašto paslaugas teikianti bendrovė Lietuvoje. Savo veikloje gebame suderinti jau daugiau nei 100 metų puoselėjamas tradicijas bei modernius, dinamiškai veiklai itin svarbius, procesus.

Faktų kalba, Lietuvos paštas, tai:

  • daugiau nei 4 tūkst. profesionalių darbuotojų;
  • kas mėnesį aptarnaujami daugiau nei 800 tūkst. klientų;
  • per metus priimami ir išsiunčiami apie 44 mln. laiškų;
  • kasmet gaunamos ir išsiunčiamos apie 16 mln. siuntų;
  • daugiau nei 200 modernių LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalų, kurių skaičius sparčiai auga;
  • 10 logistikos centrų, kuriuose nudirbamas didžiausias nematomas pašto darbas – kasdien surūšiuojami ir perskirstomi tūkstančiai laiškų ir siuntinių.

Siekdami klientams užtikrinti šiuolaikines paslaugas, įgyvendiname didelius pokyčius: mobiliojo laiškininko projektą, kuris pašto paslaugas atokių vietovių gyventojams leidžia gauti šiuolaikiškai ir itin patogiai – tiesiai į namus; pagal naują koncepciją aktyviai atnaujinami pašto skyriai visoje Lietuvoje, taip gerinant ne tik paslaugų kokybę, bet ir darbo sąlygas; vienas didžiausių Lietuvos pašto investicinių projektų – automatizuoto logistikos centro, kuris leis skirstymą atlikti keliais kartais efektyviau, statybos.

Viena iš pagrindinių Lietuvos pašto teikiamų paslaugų – tarptautinių pašto siuntų pervežimas, neišvengiamai sietinas su muitinės procedūromis. Lietuvos paštas – universaliosios pašto paslaugos teikėjas (paskirtasis pašto operatorius), galintis teikti tarptautines paslaugas pagal Pasaulinę pašto konvenciją ir Lietuvos Respublikoje importuoti, eksportuoti ir gabenti tranzitu pašto siuntas, naudojant Pasaulinės pašto sąjungos nustatytos formos dokumentus.

Pašto siuntų siuntėjų arba gavėjų vardu deklaruojame prekes, pateikiame siuntas muitinei patikrai, saugome jas kol bus įformintos muitinės procedūros, surenkame iš klientų muitinės apskaičiuotas mokėtinas importo mokesčių sumas (kai taikytina) ir atsiskaitome su muitine.

Taip pat aktyviai dalyvaujame kuriant naujus tarptautinius pašto paslaugų produktus, tarp jų ir tiesiogiai susijusius su siuntose atgabentų prekių deklaravimo supaprastinimu ir importo mokesčių alternatyviu surinkimu. Siekdami muitinės formalumų pusę klientui padaryti kuo lengvesnę, o tam tikrais atvejais ir visai nematomą, ieškome visokeriopų palengvinimų. Mes rūpinamės, kad klientus siuntos pasiektų saugiai, greitai ir sklandžiai.

Milda Stravinskė
Projekto vadovė
+370 697 42750
M.Stravinske@post.lt
Muita, UAB

Muitinės paslaugų UAB "Muita": teikiame muitinės tarpininko paslaugas Lietuvoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje; konsultuojame muitinės formalumų klausimais; padedame įmonėms pasiruošti AEO serifikavimui (mes esame AEO nuo 2013 m.); leidžiame mėnesinį leidinį "Muitų teisė praktikams"; rengiame tiek atviruosius, tiek uždaruosius mokymus muitinės formalumų temomis.

Enrika Naujokė
Direktorė
+370 644 65553
projects@muita.lt

Muitinės praktikų asociacijos direktorė. Leidinio "Muitų teisė praktikams" redaktorė. Mokymų platformos įkūrėja www.customsclearance.net

Vilniaus Transimeksa, UAB

Šiuo metu įmonių grupė TRANSIMEKSA - tai daugiau, kaip 10 Lietuvos ir užsienio įmonių. Visos šios įmonės buvo įkurtos ir susijungė, kad galėtų patenkinti visus klientų lūkesčius tik pačiais geriausiais logistikos sprendimais, paremtais novatoriškumu, saugumu ir kokybe.  UAB „Vilniaus Transimeksa“  – sandėliavimo (46 250 m2 ploto sandėlių) ir muitinės tarpininko paslaugų teikėja. Įmonė turi muiti...

Šiuo metu įmonių grupė TRANSIMEKSA - tai daugiau, kaip 10 Lietuvos ir užsienio įmonių. Visos šios įmonės buvo įkurtos ir susijungė, kad galėtų patenkinti visus klientų lūkesčius tik pačiais geriausiais logistikos sprendimais, paremtais novatoriškumu, saugumu ir kokybe. 

UAB „Vilniaus Transimeksa“  – sandėliavimo (46 250 m2 ploto sandėlių) ir muitinės tarpininko paslaugų teikėja. Įmonė turi muitinės sandėlius (vienas iš jų su geležinkelio atšaka), laikinojo  saugojimo sandėlis, akcizinį sandėlį ir komercinį sandėlį (3PL paslaugos). Profesionalų komanda padeda planuoti, organizuoti ir atlikti pervežimus ir muitinės procedūras optimaliausiu (laiko ir išlaidų) būdu. 2017 m. įmonei suteiktas AEO  statusas.

Vida Balkienė
Direktoriaus pavaduotoja
+370 616 99003
v.balkiene@transimeksa.com

Įmonėje  atsakinga už muitinės tarpininkų veiklą, ryšius su muitine ir muitinimo paslaugų kokybę. Darbo patirtis - 20 metų.

Nariai

DLG logistikos centras, UAB

UAB "DLG logistikos centras" – muitinės tarpininkas, muitinės sandėlio, laikinojo saugojimo sandėlio bei komercinio sandėlio savininkas, teikiantis pilną logistikos paslaugų kompleksą. UAB "DLG logistikos centras" muitinės tarpininkas atlieka eksporto, importo ir specialiąsias procedūras. Muitinės tarpininko atstovų patirtis užtikrina muitinės procedūrų išmanymą, muitinės veiklą reglamentuojančių...

UAB "DLG logistikos centras" – muitinės tarpininkas, muitinės sandėlio, laikinojo saugojimo sandėlio bei komercinio sandėlio savininkas, teikiantis pilną logistikos paslaugų kompleksą.

UAB "DLG logistikos centras" muitinės tarpininkas atlieka eksporto, importo ir specialiąsias procedūras. Muitinės tarpininko atstovų patirtis užtikrina muitinės procedūrų išmanymą, muitinės veiklą reglamentuojančių teisės aktų žinojimą, gebėjimą nepasimesti kritinėse bei stresinėse situacijose, todėl galime garantuoti kokybišką paslaugų suteikimą. 

Pagarba klientui, komandinis darbas, teisingas prioritetų nustatymas ir puikūs profesinio bendravimo įgudžiai - tai mūsų sėkmės formulė. 

UAB "DLG Logistikos centras" suteiktas AEO sertifikatas, įgaliotojo siuntėjo statusas atliekant Sąjungos ir bendrąją tranzito procedūrą, įgaliotojo gavėjo statusas užbaigiant TIR procedūrą, įgaliotojo gavėjo statusas užbaigiant Sąjungos ir bendrąją tranzito procedūrą bei išduotas leidimas naudoti specialias plombas.

Taip pat bendrovei yra suteiktas leidimas, kuris leidžia prekių turėtojui pateikti prekes muitinei priimtinoje vietoje.

Lina Strelcovaitė
Muitinės tarpininko atstovų skyriaus vadovė
Tel. +370 640 60517
customs1@dlglc.lt
Dr. Gediminas Valantiejus

Gediminas Valantiejus yra advokatas, Mykolo Romerio universiteto Viešojo valdymo ir verslo fakulteto ES mokesčių ir muitų teisės srities dalykų lektorius, parengęs ir 2019 m. apgynęs teisės mokslo krypties disertaciją muitų teisinio reguliavimo Europos Sąjungoje tematika. Mokslinių tyrimų sritys – tarptautinė ekonominė ir prekybos teisė, ES ir nacionalinė muitų (muitinės) teisė, tarptautinės preky...

Gediminas Valantiejus yra advokatas, Mykolo Romerio universiteto Viešojo valdymo ir verslo fakulteto ES mokesčių ir muitų teisės srities dalykų lektorius, parengęs ir 2019 m. apgynęs teisės mokslo krypties disertaciją muitų teisinio reguliavimo Europos Sąjungoje tematika. Mokslinių tyrimų sritys – tarptautinė ekonominė ir prekybos teisė, ES ir nacionalinė muitų (muitinės) teisė, tarptautinės prekybos apmokestinimo klausimai, prekybos su BRICS regiono valstybėmis teisinis reguliavimas. Gediminas Valantiejus yra publikavęs daugiau kaip dvidešimt recenzuojamų mokslinių straipsnių ir kitų mokslinių bei praktinių leidinių šiomis temomis, dalyvavęs ES institucijų atliekamų mokesčių mokslinių tyrimų projektuose, parengęs studijas bei pasiūlymus dėl jų teisinio reguliavimo tobulinimo ES bei Lietuvoje. Jis taip pat reguliariai skaito pranešimus muitų bei importo mokesčių reglamentavimo temomis tarptautinėse mokslinėse konferencijose ir šiose srityse stažavosi Europos teisės akademijoje (Vokietija) bei Leideno universitete (Olandija). Gediminas Valantiejus yra sukaupęs plačią patirtį mokestinių ginčų dėl muitų ir kitų importo mokesčių nagrinėjimo bei konsultavimo dėl jų klausimais dirbdamas tiek viešajame (Vilniaus apskrities valstybinėje mokesčių inspekcijoje, Lietuvos vyriausiajame administraciniame teisme), tiek ir nuo 2013 m. - privačiame sektoriuje (šiuo metu – advokatų profesinėje bendrijoje „ILAW“).

+370 677 39077
Dr. Gediminas Valantiejus
+370 677 39077
gvalantiejus@mruni.eu; gediminas.valantiejus@ilaw.legal
INTERMODAL CONTAINER SERVICE, UAB

Pagrindinė įmonės veikla - krovinių gabenimas jūriniuose konteineriuose kombinuotu transportu, autotransportu ir geležinkeliu. Puikiai išmanydami tiekimo grandines, visada galime pasiūlyti optimalius krovinių transportavimo sprendimus jūsų verslui. Esame savo srities profesionalai. 2009 metais, įgyvendinę „Vilnius shuttle“ tiesioginio konteinerinio traukinio projektą, tapome pirmuoju geležinkelio ...

Pagrindinė įmonės veikla - krovinių gabenimas jūriniuose konteineriuose kombinuotu transportu, autotransportu ir geležinkeliu. Puikiai išmanydami tiekimo grandines, visada galime pasiūlyti optimalius krovinių transportavimo sprendimus jūsų verslui. Esame savo srities profesionalai. 2009 metais, įgyvendinę „Vilnius shuttle“ tiesioginio konteinerinio traukinio projektą, tapome pirmuoju geležinkelio transporto operatoriumi Lietuvoje. Mūsų klientai – ilgalaikiai mūsų partneriai - jūrinės konteinerinės linijos ir ekspeditoriai. Pagrindinė mūsų verslo idėja - ekonomiškai naudingas ir pagrįstas, saugus ir gamtą tausojantis krovinio gabenimas keliomis transporto rūšimis, krovinių gabenimui naudojant konteinerius. Bendrovėje dirba ilgalaikę patirtį sukaupę muitinės tarpininko atstovai, geležinkelio ir autotransporto vadybininkai. Esame Lietuvos nacionalinės ekspeditorių asociacijos ,,Lineka“ ir ,,Bureau International del Containers et du Transport Intermodal“ nariai.

Alicija Bražėnienė
Vykdančioji direktorė
+370 659 16916
a.brazeniene@intermodal.lt
Intrans, UAB

Inovacinis logistikos centras INTRANS nuo 2011 m. Vilniuje teikia specializuotas logistikos paslaugas. Įmonė INTRANS orientuota į tranzitinių dalinių krovinių apdirbimą, važiuojančių per Lietuvą į Rusiją ir NVS šalis. Daliniai kroviniai – sudėtingiausia operacija tarptautinėje logistikoje, todėl dabartinė patirtis leidžia jaustis lengvai šioje srityje. Neveltui keliame standartus, kurie padeda dal...

Inovacinis logistikos centras INTRANS nuo 2011 m. Vilniuje teikia specializuotas logistikos paslaugas. Įmonė INTRANS orientuota į tranzitinių dalinių krovinių apdirbimą, važiuojančių per Lietuvą į Rusiją ir NVS šalis. Daliniai kroviniai – sudėtingiausia operacija tarptautinėje logistikoje, todėl dabartinė patirtis leidžia jaustis lengvai šioje srityje. Neveltui keliame standartus, kurie padeda dalinius krovinius apdirbti greitai. Išankstinis pasiruošimas forminimui tai įmonės  prioritetas, kuris leidžia sutaupyti brangų kliento laiką. Mums pavyko sukurti servisą, kuris padės Jums plėsti savo verslo idėjas.

Teikiame muitinės tarpinikavimo ir sandėliavimo paslaugas.

Vienas iš pagrindinių produktų yra įmonės Intrans sukurta sistema – Virtual Logistics Manager. Ši programa  leidžia klientams internetu valdyti informaciją apie krovinius, atsisiųsti susijusią dokumentaciją, peržiūrėti krovinių nuotraukas, tikrinti sąskaitas ar atsisiųsti krovinių ir paslaugų statistiką.

Intrans ir Inovacijų dirbtuvės (VITP projektas) kartu su VGTU studentais sukūrė prototipą Automatic Cargo Inspection. Šis prototipas sukurtas pagal mūsų poreikius ir standartus dalinių krovinių apdirbimui. Automatic Cargo Inspection – įranga, kuri sveria, fotografuoja krovinį ir automatiškai kelia visus duomenis į sistemą.

Taip pat priklausome:

  • Lietuvos muitinės tarpininkų asociacijai;
  • Tarptautinio verslo ekspertų konfederacijai;
  • MRU "Tarptautinio verslo ir muitinės logistikos centras";
  • AEO sertifikuotas logistikos operatorius. 

INTRANS – tai novatoriški, atsakingi ir rūpestingi logistikos specialistai. Kompetencija ir patirtis užtikrina kokybę, nepalikdamos vietos rizikai.

Ramunė Gaidamavičienė
Direktoriaus pavaduotoja muitinės klausimams
+370 690 81888
rg@intrans.lt
RS Cargo, UAB

UAB "RS Cargo" - įsikūrusi 2008 metų pavasarį. Pagrindinė mūsų įmonės veikla – muitinės tarpininkavimo paslaugos. Nuo 2017 m. mums išduotas AEO (mutinės formalumų supaprastinimo) sertifikatas. Teikiame importo, eksporto, tranzito paslaugas Vilniaus oro uosto bei kituose Vilniaus terminaluose. Forminame laikino įvežimo bei išvežimo deklaracijas. Mūsų komanda pasiryžusi atlikti savo užduotis taip, k...

UAB "RS Cargo" - įsikūrusi 2008 metų pavasarį. Pagrindinė mūsų įmonės veikla – muitinės tarpininkavimo paslaugos. Nuo 2017 m. mums išduotas AEO (mutinės formalumų supaprastinimo) sertifikatas. Teikiame importo, eksporto, tranzito paslaugas Vilniaus oro uosto bei kituose Vilniaus terminaluose. Forminame laikino įvežimo bei išvežimo deklaracijas. Mūsų komanda pasiryžusi atlikti savo užduotis taip, kad klientas visada būtų patenkintas paslaugų kokybe, kaina bei aptarnavimu.

Gintaras Kalnikas
Muitinės tarpininkų grupės vadovas
+370 620 40799
gintaras.kalnikas@rscargo.lt
Tegasus, UAB

Pagrindinė įmonės paslaugų sritis - sudėtingos ir nestandartinės muitinės procedūros. Taip pat, teikiame konsultacijas EUR.1 ir A.TR sertifikatams gauti. Siekiant klientams sumažinti rūpesčius, siūlome sandėliavimo, krovos ir pilnų/dalinių krovinių transportavimo paslaugas. Žinome, kas svarbu Jums, todėl konsultuojame visais logistikos klausimais ir atstovaujame klientui visu užsakymo laikotarpiu....

Pagrindinė įmonės paslaugų sritis - sudėtingos ir nestandartinės muitinės procedūros. Taip pat, teikiame konsultacijas EUR.1 ir A.TR sertifikatams gauti. Siekiant klientams sumažinti rūpesčius, siūlome sandėliavimo, krovos ir pilnų/dalinių krovinių transportavimo paslaugas. Žinome, kas svarbu Jums, todėl konsultuojame visais logistikos klausimais ir atstovaujame klientui visu užsakymo laikotarpiu. Esame savo srities profesionalai, todėl kaip savo muitinės tarpininką mus renkasi vis didėjantis klientų ratas.

Justas Zabalevičius
Direktorius
+370 611 84759
info@eur1.lt
Transtira, UAB

UAB "Transtira" yra viena didžiausių, moderniausių ir labiausiai patyrusių Lietuvos privataus kapitalo įmonė, teikianti transporto ir logistikos paslaugas Europoje. Savo verslą pradėjome 1993 m., siekdami įgyti tarptautinį pripažinimą ir tapti pagrindiniu partneriu tarptautinėse tiekimo grandinėse. Mes siūlome visas dalinių ir multimodalinio transporto paslaugas. Turinti daugiau nei 25 metų patirt...

UAB "Transtira" yra viena didžiausių, moderniausių ir labiausiai patyrusių Lietuvos privataus kapitalo įmonė, teikianti transporto ir logistikos paslaugas Europoje. Savo verslą pradėjome 1993 m., siekdami įgyti tarptautinį pripažinimą ir tapti pagrindiniu partneriu tarptautinėse tiekimo grandinėse. Mes siūlome visas dalinių ir multimodalinio transporto paslaugas. Turinti daugiau nei 25 metų patirtį valdant šiuos sudėtingus procesus, mūsų ekspertų komanda gali rasti geriausius maršrutus ir kainas klientams. UAB "Transtira" taip pat teikia muitinės tarpininkų paslaugas. Svarbu paminėti, kad mes turime nuosavus muitinės ir laikinojo saugojimo sandėlius bei AEO sertifikatą, kuris suteikia mums galimybę atlikti supaprastintas muitinės procedūras.

Edmundas Mikalauskas
Ekspedicijos skyriaus vadovas
+370 686 77767
edmundas@transtira.lt
Vakarų krova, UAB

Įmonės veikla: krauna ir sandėliuoja biriuosius (įvairius žemės ūkio produktus, trąšas, druską, kaoliną ir kt.), suverstinius (metalo laužą, skaldą, kalkakmenį, durpes ir kt.), skystuosius (biodyzeliną, melasą ir kt.) bei generalinius krovinius (apvalią medieną, įvairius pakuotus krovinius), taip pat stambiagabaričius ir sunkiasvorius įrengimus bei ratinę techniką. Bendrovėje veikia keturi special...

Įmonės veikla: krauna ir sandėliuoja biriuosius (įvairius žemės ūkio produktus, trąšas, druską, kaoliną ir kt.), suverstinius (metalo laužą, skaldą, kalkakmenį, durpes ir kt.), skystuosius (biodyzeliną, melasą ir kt.) bei generalinius krovinius (apvalią medieną, įvairius pakuotus krovinius), taip pat stambiagabaričius ir sunkiasvorius įrengimus bei ratinę techniką. Bendrovėje veikia keturi specializuoti terminalai, skirti biriesiems ir skystiesiems produktams sandėliuoti ir krauti iš (į) laivų (-us).

Bendrovė taip pat teikia krovinių fasavimo, rūšiavimo ir komplektavimo, laivų priėmimo ir kitas logistikos paslaugas.

Turimi sertifikatai: ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Vytenis Balilionis
Vyr. deklarantas
+370 616 34392
vytenis.balilionis@wsy.lt
Tapk asociacijos nariu!