4-asis leidinio "Muitinė atitiktis ir rizikos valdymas" numeris

4-asis leidinio "Muitinė atitiktis ir rizikos valdymas" numeris
spa
15
2020

Nuo redakcijos

Ketvirtasis žurnalo numeris jus pasitinka muitinės žiniomis, kuriomis 21 straipsnyje dalijasi muitinės ir privataus sektoriaus autoriai iš Airijos, Vokietijos, Brazilijos, Bulgarijos, Prancūzijos, Latvijos, Indijos ir Lietuvos. Kai kurie straipsniai yra ne tik anglų kalba, bet ir lietuvių, portugalų, vokiečių ir bulgarų kalbomis - siekiame, kad žinios būtų prieinamos ir nemokantiems anglų kalbos.

Kokios yra pagrindinės naujienos 2020 m. rugpjūčio – rugsėjo mėnesiais? Trečiojo žurnalo numerio redakcijos žodyje dr. Davidas Savage'as šiuos metus pavadino keistais. Dabar manau, kad jie tapo dar keistesni, Jungtinei Karalystei informavus apie ketinimą pažeisti tarptautinę teisę... Kur tai nuves?

Žurnale rašome apie muitų teisę, analizuojame teisines taisykles ir jų pokyčius bei ieškome būdų, kaip taisykles būtų galima padaryti kuo paprastesnes, aiškesnes, labiau suderintas tarptautiniu ir nacionaliniu mastu – kad jų laikymasis tarptautinėje prekyboje būtų kuo paprastesnis ir taip pat, kad verslas naudotųsi teisės aktų teikiamomis galimybėmis.

Tikiuosi, kad šį numerį Jums skaityti bus taip pat įdomu kaip ir man!
Enrika Naujokė