Internetinė diskusija "Muitinės formalumų aktualijos pandemijos laikotarpiu"

Internetinė diskusija "Muitinės formalumų aktualijos pandemijos laikotarpiu"
kov
25
2020

Š. m. balandžio 2 d. nuo 10 val. iki 11 val. kviečiame dalyvauti internetinėje diskusijoje "Muitinės formalumų aktualijos pandemijos laikotarpiu" su Muitinės departamento Muitinės procedūrų skyriaus vedėja Neringa Motiejūnaite.

Dalyvių prašome rūpimus klausimus iš anksto atsiųsti el. paštu info@lcpa.lt. Klausimus bus galima pateikti ir diskusijos metu. Numatytos diskusijos temos: 

  1. Muitinės formalumų įforminimo pakeitimai, supaprastinimai (dėl sveikatos apsaugos) pandemijos laikotarpiu. Kokie jau taikomi, kokie dar numatyti taikyti? Kaip užtikrinamas vienodas jų taikymas visoje Lietuvoje?
  2. Būtinosios prekės (medicinos, apsaugos reikmenys, spiritas ir pan.). Pakeitimai dėl importo mokesčių, ženklinimo reikalavimų, eksporto ribojimai ir kiti. Kur kreiptis forminimo metu kylant klausimams?
  3. Ar planuojami kitų prekių įvežimo / išvežimo apribojimai?
  4. Kokie didžiausi iššūkiai muitinei šiuo metu? Ką iš savo pusės gali padaryti verslas, kad bendradarbiavimas vyktų kuo sklandžiau?
  5. Darbas elektroninėje erdvėje. Ar numatoma perkelti Muitinės konsultacinio komiteto ir pakomitečių posėdžius į elektroninę erdvę?

Dalyvavimas nemokamas, vietų skaičius ribotas. Registracija paspaudus šią nuorodą.

Kilus klausimams prašome kreiptis info@lcpa.lt, tel. 8 644 65553.

Instrukcijos, kaip užsiregistravusiems dalyviams prisijungti diskusijai prie internetinės platformos iš telefono arba naudojantis Chrome interneto našykle.