Kviečiame registruotis į Muitinės praktikų konferenciją!

Kviečiame registruotis į Muitinės praktikų konferenciją!
spa
14
2020

Kviečiame registruotis į 3-čiąją Muitinės praktikų konferenciją, kuri vyks Vilniuje š. m. lapkričio 19 d.

Pasiilgusius bendravimo su bendraminčiais ir galinčius atvykti, kviečiame atvykti į išskirtinę vietą, Arkangelo meno ir konferencijų centrą Vilniuje, kuriame užtikrinta saugi aplinka* net 90-čiai dalyvių (paskubėkite registruotis dalyvauti šiuo būdu, nes vietų skaičius ribotas). Norintiems dalyvauti nuotoliniu būdu, ši galimybė taip pat sudaryta!

Konferencijos metu klausysime pranešimų aktualiomis temomis ir diskutuosime su pranešėjais mums rūpimais klausimais.

Artėja permainų metai, visų pirma dėl Brexit. Kaip dirbsime su muitinės procedūromis? Ne toks skambus, bet rimtas pokytis tiekimo grandinėse: kaip išpildyti importo reikalavimus, susijusius su konfliktiniais mineralais? Yra ir svarbių nacionalinių teisinių pokyčių: kas keičiasi reikalavimuose muitinės deklaracijų duomenų elementams?

Ir žinoma, mūsų darbe yra sritys, kuriose žinias būtina gilinti nuolat. Šioje konferencijoje klausysime pranešimų ir diskutuosime lengvatinės prekių kilmės klausimais bei importo ir eksporto PVM tema.

Užbaigiant konferenciją – apie muitinės patikrinimą po muitinio įforminimo, kuriam muitinės dėmesys tik auga ir augs (priešingai, nei patikrinimui įforminimo metu). Su kokiais iššūkiais susiduriama atliekant tikrinimą po įforminimo ir kokios tendencijos šioje srityje? Kokią informaciją apie tikrinimo rezultatus ir kitas verslui aktualias žinias randame metinėje muitinės veiklos ataskaitoje?

 Laukiame Jūsų dalyvaujant! Kviečiame registruotis čia.

*Patalpose yra dezinfekcinis skystis rankoms; kėdės sustatytos su tarpais laikantis visų saugumo reikalavimų; salėje privaloma dėvėti kaukes; patalpose veikia ištraukiamoji ventiliacija, o per pertraukas patalpos papildomai vėdinamos atidarant langus; maitinimas paruoštas per kelias vietas, kad būtų erdvu.