Monografija "Muitų teisinis reguliavimas"

Monografija "Muitų teisinis reguliavimas"
vas
11
2020

Sveikiname asociacijos narį dr. Gediminą Valantiejų išleidus monografiją „Muitų teisinis reguliavimas tarptautinėje prekyboje tarp Europos Sąjungos ir Kinijos Liaudies Respublikos, Rusijos Federacijos, Indijos Respublikos: teoriniai ir praktiniai aspektai“.

Monografijoje yra nagrinėjami tarptautinės, Europos Sąjungos ir nacionalinės Lietuvos Respublikos muitų (muitinės) teisės struktūros teoriniai aspektai bei funkcionavimo klausimai, pristatomos tarptautinės prekybos ir muitų teisės naujovės bei aktualijos.

Leidinyje, remiantis teismų ir kitų mokestinius bei prekybinius ginčus nagrinėjančių institucijų praktika, siekiama atskleisti muitų ir su jais susijusių importo mokesčių taikymo praktines teisines problemas, kylančias reguliuojant Europos Sąjungos tarptautinę prekybą su trečiosiomis valstybėmis – Kinijos Liaudies Respublika, Rusijos Federacija, Indijos Respublika.

Monografijos santrauka pateikta šioje nuorodoje: 

https://www.researchgate.net/publication/339390341_Legal_Regulation_of_Customs_Duties_monograph_summary_in_Lithuanian_and_English